امروز: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۳۷۱۲
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
معاون استاندار مازندران:
مهدی رازجویان گفت: برخی شهرداران از مردم عوارض زباله دریافت ولی در این بخش هزینه نمی کنند.
به گزارش تیتر امروز،مهدی رازجویان در کارگروه مدیریت پسماند استان با بیان اینکه مازندران از نظر موقعیت جغرافیایی و فاصله اندک رشته کوه های البرز با دریا، ارزش ریالی جلگه و زمین، دارای حائز اهمیت است گفت: متاسفانه آنگونه که باید نوانستیم از محیط زیست حفاظت کنیم و این مسئله سبب بروز خسران هاو آلودگی هایی شده است که باید جبران شود.

وی ادامه داد: برای جبران آسیب ها و آلودگی ها نیازمند زمان و تلاش بیشتری هستیم و باید در امور تسریع شود.

رازجویان درباره زباله سوز ساری با اشاره به انتقال زباله مرکز استان به منطقه پشت کوه تصریح کرد: ای کاش نسبت به دفن بهداشتی زباله توسط شهرداری اقدام می شد و مطالبات مردم نیز مورد توجه قرار می گرفت.

معاون استاندار مازندران، بحث شیرابه زباله سوز ساری را مسئله ای مهم بیان کرد و گفت: با توجه به حساسیت ها و پیگیری های لازم، یکی از اولویت های اصلی استاندار، پسماندار است و از اینرو، اعتبار برای تسریع در زباله سوزهای استان تخصیص داده شده است.

وی ادامه داد: برای تسریع در تکمیل زباله سوز ساری 20 میلیارد تومان از سوی شهرداری و شورای شهر درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در برخی شهرها، شهرداران از مردم عوارض پسماند را دریافت می کنند ولی نسبت به هزینه کرد آن اقدام نمی کنند گفت: باید این عوارض در زمینه زباله و پسماند هزینه شود و با این تخلفات برخورد جدی خواهد شد.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران با عنوان اینکه امیدی به سرانجام رسیدن زباله سوز ساری نداشتم گفت: باید برای تکمیل آن عزم جدی داشته باشیم و اکنون اعتبار مورد نیاز آن تهیه شده است./ مهر


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم