امروز: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۶۴۴
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
پسر جوان که در یک ماجرای عجیب زنش را در کشور دیگری به قتل رسانده بود پس از فرار به ایران دستگیر شد.

به گزارش تیترامروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز ۸ تیر امسال پسر ۲۰ ساله‌ای در یکی از کشور‌های همسایه ایران برای بازگرداندن همسرش به درِ خانه پدرزنش رفت، اما قبل از حرکت از یک مرد حرف‌های عجیبی شنید و همین باعث شد او تصمیم جدیدی برای سرنوشت زنش بگیرد. این جوان تفنگ دولول را از خانه برداشت و به جلوی خانه پدرزنش رفت، عروس جوان که با صحبت‌های ریش سفیدان و بزرگان طایفه اش پذیرفته بود به قهر با شوهرش پایان دهد به جلوی درِ خانه رفت تا همراه شوهرش به خانه بازگردد که مرد جوان زنش را هدف دو گلوله قرار داد.

دستگیری قاتل خارجی در خاک ایران + جزئیات

عروس جوان با شلیک دو گلوله به قتل رسید و پسر جوان به خانه پدری اش رفت و از همان روز جنایت، دیگر اثری از پدر و پسر جوان نبود. تیم پلیسی وارد عمل شدند و در بررسی‌ها پی بردند که پدر ۷۰ ساله و پسرش ازکشور خارج شدند و هیچ اثری از آن‌ها در کشورشان نیست. تحقیقات پلیسی ادامه داشت و ردیابی‌های پلیسی به بن بست رسید تا این که خانواده دختر جوان که خودشان برای پیدا کردن سرنخی از قاتل دخترشان دست به کار شده بودند، رد پدر و پسر جوان را در ایران زدند.


داغ ترین حوادث امروز:

قرار مرگ ۲ دوست به خاطر یک دختر!

جنایت خونین در بازگشت از سفر 

دسیسه شیطانی همسایه برای کودک تهرانی

سرنوشت غبارآلود در سناریوی هوو!

قاتلی در دام هیولای سفید


بازداشت قاتل فراری در ایران
خانواده عروس جوان اعلام کردند که قاتل دخترشان و پدرش در شهرک کاروان تهران زندگی پنهانی دارند، همین کافی بود تا پلیس اینترپل اعلام کند تا پلیس ایران برای دستگیری عامل این جنایت خانوادگی وارد عمل شود. بدین ترتیب کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران با اقدامات پلیسی و سرنخ‌های به دست آمده، توانستند مخفیگاه پسر جوان و پدرش در شهرک کاروان را شناسایی کنند و صبح روز گذشته دو متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

اعترافات جوان همسرکش
این جوان ۲۰ ساله گفت: بعد از ازدواج با دخترخاله‌ام متوجه شدم او به من خیانت می‌کند و با دیگران رابطه پنهانی دارد. روز قتل در مسیر خانه پدرزنم بودم که شنیدم یک نفر پشت سر زنم حرف می‌زند، وقتی حرف‌های پشت پرده را شنیدم عصبانی شدم و به خانه بازگشتم و تفنگ دولول را برداشتم و به سراغ زنم رفتم. وقتی همسرم به جلوی در آمد او را هدف دو گلوله قرار دادم و پس از قتل به خانه پدری ام رفتم و ماجرای قتل زنم را برای پدرم تعریف کردم. پسر جوان ادامه داد: به پدرم اعلام کردم که می‌خواهم به ایران سفر کنم که او نیز پیشنهاد داد به خاطر بیکار بودنش همراه من به ایران می‌آید و با هم در ایران زندگی می‌کنیم. وی ادامه داد: در این مدت کسی از ما اطلاعی نداشت و پس از دستگیری متوجه شدم یکی از شوهرخاله هایم به ایران آمده و با پیگیری توانسته است رد ما را در ایران بزند که پلیس به سراغمان آمد و دستگیر شدیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم