امروز: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۵۸۴
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد مازندران گفت: در طرح میز رسیدگی به شکایات مشکلات ۵۷۹ مددجوی زیرپوشش مازندران پیگیری شد.

به گزارش تیترامروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ، محسن قاسمی طالشی مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد مازندران گفت: از طریق نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد استان مشکلات ۵۷۹ مددجوی تحت حمایت در بخش‌های خودکفایی، عمرانی و طرح میز رسیدگی به شکایات در ۶ ماه امسال پیگیری شده است.

او افزود: نظارت در کمیته امداد برای ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و کاهش دغدغه خدمت‌رسانی با اهمیت است.

قاسمی با اشاره به ایجاد طرح میز رسیدگی به شکایات در ادارات کمیته امداد مازندران گفت: در این طرح همکاران حوزه نظارت و بازرسی با حضور در ادارات کمیته امداد در استان مشکلات مددجویان را بررسی و برای رفع آن‌ها اقدام می‌کنند.

مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امدادمازندران افزود: از مجموع بررسی‌های انجام شده ۳۳۰ مورد از درخواست‌های مددجویان مازندرانی در بخش‌های جهیزیه، عمرانی، کمک موردی، اشتغال، فرهنگی، درمانی، حقوقی، کارگشایی، لوازم خانگی  از طریق میز رسیدگی به شکایات در ۶ ماه امسال بوده است.

او گفت: یکی از وظایف نظارت و بازرسی در کمیته امداد مازندران ایجاد آرامش، امنیت خاطر، رضایت مددجویان و خدمت رسانی مطلوب به آن‌ها است.

قاسمی با تقدیر از همراهی و مشارکت مردم نیکوکار استان در راستای خدمت رسانی به نیازمندان افزود: چنانچه مراجعان در مورد اقدامات و فعالیت‌های کمیته امداد استان سئوال و یا خواسته‌ای دارند، می‌توانند به ادارات کمیته امداد درشهرستان‌ها مراجعه و یا با خط ارتباطی ۳۳۲۵۶۶۸۸و یا از طریق سایت امداد mzn-mpc@emdad.ir  موارد خود را بیان کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم