امروز: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۳۴۷۲
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
استاندار مازندران خبر داد
احمد حسین زادگان به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش بر توسعه ورزش همگانی در راستای ارتقاء سلامت عمومی و تقویت نشاط اجتماعی تاکید کرد.
به گزارش تیتر امروز،احمد حسین زادگان استاندار مازندران با صدور پیامی، ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به جامعه پرتلاش ورزش مازندران در همه سطوح، بر توسعه ورزش همگانی در راستای ارتقاء سلامت عمومی و تقویت نشاط اجتماعی تاکید کرد.

متن کامل پیام استاندار مازندارن به شرح زیر است:

اهمیت، جایگاه تعیین کننده و اثرات مطلوب ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در جامعه و خانواده و هدایت آحاد مردم به ورزش‌های همگانی در راستای تامین تندرستی و پویایی و ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی بر کسی مستور و پوشیده نیست.

ورزش، رمز سلامت، راستی و نیرومندی و مانع سستی، کژی و کاستی است. امروزه، که آمار بیماری‌های مختلف نشانگر کم تحرکی و عدم توجه به ورزش در زندگی اجتماعی است و ضمن تحت تاثیر قراردادن سلامت و نشاط خانواده و جامعه، هزینه گزافی را به این دو نهاد و جامعه درمانی کشور تحمیل می‌کند، بر همه ماست تا با نهادینه کردن فرهنگ ورزش بویژه ورزش همگانی به عنوان یک اصل و نیاز اساسی در میان جوانان و آحاد مردم، گام بزرگ و اصولی را برای قدم نهادن در مسیر جامعه‌ای سالم و پرتحرک و دارای نشاط اجتماعی و عاری از بیماری برداریم و نهضت ورزش برای همگان را در محیط‌های مختلف اجتماعی، آموزشی، اداری راه بیندازیم.

مازندران دارای جوانان نخبه و بی مثال در رشته‌های ورزشی است و همواره ثابت کرده است که در افتخارآفرینی‌های بزرگ برای ورزش کشور سهم بسزا و تعیین کننده‌ای در میادین و صحنه‌های ورزشی خطیر داشته است، لذا بر مدیران و برنامه ریزان این بخش فرض است که ضمن تقویت ورزش پایه، تشویق پیشکسوتان و چهره‌های جهانی رشته‌های ورزشی، زمینه را برای بلوغ و شکوفایی ورزش قهرمانی و پهلوانی مازندران آماده کنند و استعداد یابی ورزشی را از پایه و محیط‌های آموزشی آغاز نمایند تا پرچم پراهتزاز کشور به دست ورزشکاران مازندران همواره در بلندی و افتخار بماند و بستر داشتن جامعه‌ای سالم تمهید شود.

اینجانب هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه پرتلاش ورزش و جوانان مازندران در همه سطوح و مدیران و کارکنان ساعی اداره کل و ادارات ورزش و جوانان سراسر استان تبریک می‌گویم و امیدوارم با مجاهدت شبانه روزی؛ زمینه را برای تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در جهت توسعه ورزش همگانی و تقویت نشاط اجتماعی فراهم سازند./ باشگاه خبرنگاران جوان
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم