امروز: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۲۷۹
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
گفت: تثبیت شرایط موجود در اشتغال و کمک به اشتغال جدید باید در دستور کار مدیران باشد.
تثبیت شرایط و ایجاد اشتغال جدید اولویت است

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،حسینقلی قوانلو یکشنبه شب، در جلسه بررسی وضعیت صنعت شهرستان گلوگاه افزود: جهت گیری ادارات در سال رونق تولید باید مشخص باشد و با توجه به نواختن مارش جنگ اقتصادی دشمنان باید آماده مقابله بود.

وی اظهار داشت: شروع و فرمان جنگ اقتصادی در جهان توسط دشمنان صادر شد و با افزایش تحریم ها از سال گذشته دیدیم که با وجود همه تلاطم ها به دورانی رسیدیم که حملات دشمن و هجوم دشمن را با اتحاد پشت سر گذاشته و دشمن را به ایست و توقف رساندیدم و به شرایط آرام رسیدیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه پیشروی به سمت دشمن اکنون باید در دستور کار ما باشد؛ یادآور شد: باید به سمت بهبود شرایط اقتصادی گام برداریم و صدمات مختلف را با تولید جبران کنیم.

قوانلو گفت: در شرایط فعلی باید فرهنگ در حال جنگ بودن را به رزمندگان اقتصادی منتقل کنیم و باید حمایت از دستگاههایی که در خط مقدم و خط شکن هستتد؛ در دستور کار باشد.

وی بیان داشت: هدف دشمن اشتغال و اقتصاد است و باید همه دستگاهها کمک کنند تا به رشد اقتصادی بیشتر کمک شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بیان داشت: در شرایط جنگ نظامی، وحدت و رهبری مهمترین عامل پیروزی ما بود و یک هدف دنبال می شد و در جنگ اقتصادی هم وحدت و گوش به فرمان رهبری بودن موجب شد که با دشمن مقابله کنیم.

به گفته قوانلو، اکنون فروش نفت ما از دومیلیون به کمتر از ۵۰۰هزار  بشکه رسیده است و از وابستگی تک بعدی به نفت رها شده ایم و با این شرایط نیازهای کشور برطرف می شود و مشکلی وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه تولید و اشتغال، مساله مهم ماست؛ خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی همچون گذشته،  همه گوش به فرمان رهبر هستند و ثابت کردیم پیروز جنگ اقتصادی هستیم.

قوانلو گفت: امروز از وابستگی نفت رها و از سختی ها گذر کردیم و باید برای رشد اقتصادی و پیشرفت بیشتر حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه نباید رونق تولید تنها در بنر و کاغذ باشد؛ گفت: باید رونق تولید در عمل توسط همه دستگاهها ثابت شود و بدانیم اولویت اول تولید است و هماهنگ کار کنیم تا واحد تولیدی که گرفتار شده است؛ گرفتار تر نشود.

وی گفت: کارگروه تسهیل تولید در جنگ اقتصادی تشکیل شد و باید از همه ظرفیت های موجود استفاده شود و بدانیم یک اشتغال هم برای ما مهم است و نباید آب و برق و گاز واحدهای تولیدی قطع شود و تولید واحدهای تولیدی متوقف شود که برخورد می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: تثبیت شرایط موجود در اشتغال و کمک به اشتغال جدید باید در دستور کار باشد.

قوانلو تصریح کرد: شهرستان گلوگاه یکی از ظرفیت های مغفول مانده استان است و با توجه به اینکه ظرفیت توسعه شهرک صنعتی در غرب استان مازندران قفل است؛ باید این ظرفیت به شرق مازندران منتقل شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم