امروز: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۲۶۹
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
این حادثه در جاده بابل به قائمشهر و ابتدای خداداد ۲۵ رخ داده است که راکب ۳۰ ساله موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت. تصادف دو دستگاه موتورسیکلت یکشنبه شب در بابل یک جوان ۳۰ ساله را به کام مرگ برد.
تصادف دو موتورسیکلت در بابل جان یک جوان را گرفت

به گزارش تیترامروز به نقل از روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل در این حادثه راننده دیگر موتورسیکلت که جوان ۱۸ ساله بود دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر و چند قسمت بدن شد و پس از اقدامات پزشکی اولیه به بیمارستان شهید بهشتی انتقال یافت.

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای ۶ بخش و هفت شهر است که تصادفات پی در پی در جاده های این شهرستان موجب نگرانی مردم منطقه و خانواده ها را فراهم کرده است.

جاده های مسیر بابل به آمل، جاده شهید صالحی منتهی به بندپی شرقی، جاده خشرودپی منتهی به بخش بندپی غربی، جاده گنج افروز به بابلکنار منتهی به لفور، جاده بابل به بهنمیر و جاده بابل به قائمشهر از جمله جاده های شهرستان بابل است.

تنها از ابتدای مهرماه امسال تاکنون دستکم هفت نفر در بابل بر اثر تصادف جانشان را از دست دادند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم