امروز: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۲۶۰
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
با دستور شهردار ساری انجام شد:
با دستور عباس رجبی شهردار مرکز استان دو کمیته ساماندهی نیروهای شرکتی و بررسی مطالبات طلبکاران شهرداری تشکیل شد.
به گزارش تیترامروز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری با دستور عباس رجبی شهردار مرکز استان دو کمیته ساماندهی نیروهای شرکتی و بررسی مطالبات طلبکاران شهرداری تشکیل شد.

طبق دستور شهردار، کمیته ساماندهی نیروهای شرکتی با هدف تصمیم گیری نسبت به سازماندهی این نیروها بر اساس قانون تشکیل شده است.

معاون خدمات شهری، سرپرست معاونت اداری و مالی، رییس اداره بازرسی، رییس شورای اسلامی کار شهرداری، مدیر حراست، مدیر اداری و رفاهی و سرپرست کارگزینی اعضاء کمیته ساماندهی نیروهای شرکتی در شهرداری و سازمان های تابعه هستند.

همچنین، کمیته بررسی مطالبات طلبکاران شهرداری با هدف بررسی مطالبات و مذاکره با طلبکاران و نیز تصمیم گیری در خصوص توافق با آنان و ارائه گزارش نتیجه اقدامات به شهردار تشکیل شده است.

رییس اداره بازرسی شهرداری، سرپرست معاونت اداری و مالی، رییس شورای اسلامی کار شهرداری، مدیر حراست و نماینده واحد مرتبط با پرونده بر حسب مورد، اعضاء کمیته بررسی مطالبات طلبکاران هستند.

شهردار ساری در این دستور رعایت عدالت و انصاف را مورد توجه قرار داد و دستور داد تا کمیته ساماندهی،  نیروهای چند فامیلی و غیرمرتبط را نیز گزارش نمایند.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم