امروز: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۳۲۱۲
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس:
شمس الله شریعت نژاد گفت:کمبود پزشک متخصص، فوق تخصص و امکانات کلاف سردرگم بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر است.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،شمس الله شریعت نژاد در جلسه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رامسر با انتقاد از کمرنگ بودن اقدامات و پیگیری های علوم پزشکی گفت: حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رامسر بیشتر شود تا نسبت به حل مشکلات و توسعه بخش درمانی و پزشکی اقدامات خوبی انجام شود.

وی افزود: غرب مازندران جاذبه های گردشگری دارد و باید از محل درمان درآمد داشته باشیم و با توجه به کمبود پزشک متخصص و امکانات پاسخگوی نیازهای مردم نیستیم.  

وی با انتقاد از تعدد سرعت گیرهای نامناسب در جاده های استان مازندران گفت: سرعت گیرهای مسیر رامسر به ساری سبب شده مردم جهت سهولت در رفت و آمد و درمان از رامسر به تهران عزیمت کنند.

نماینده مردم در خانه ملت تصریح کرد: کمبود پزشک متخصص، فوق تخصص و امکانات، معادلات چند مجهولی وزارت بهداشت بوده که حل نشده است.

وی افزود: ماهیانه ۱۶۰ میلیون تومان اجاره پردیس خودگردان است که باید هر چه زودتر ساختمان جدید آن احداث و بهره برداری شود، همچنین روند مدیریت بهداشت و درمان نسبت به گذشته افت کرده است و نیاز به پیگیری امور و تدبیر دارد.

فرماندار رامسر اظهار کرد: واحد بین الملل پردیس خودگردان و مرکز غربالگری بیمارستان امام سجاد در ماه های آینده بهره برداری و افتتاح می‌شود.

محمد آزاد در جلسه با رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران شهرستانی گفت: شهرستان رامسر با داشتن جاذبه های گردشگری و توریست پذیری باید در بخش درمانی به صورت ویژه دیده و با بکار گیری تمامی ظرفیت ها توجه بیشتری به این حوزه شود.

وی افزود: در واحد بین الملل اقدامات خوبی انجام شد و این پروژه در ماه های آینده تکمیل و بهره برداری می شود و نیاز به حمایت ها و کمکهای ویژه داریم که آنچه در شان دانشجویان پزشکی است انجام شود.

وی تصریح کرد: در بخش غربالگری بخشی از کار انجام گرفت و بخش دیگر با کمک خیرین انجام می شود و تلاش های  مجموعه شهرستان عملیاتی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در حوزه سخت افزاری و زیر ساختی اقدامات خوبی انجام شده و در بخش تجهیز اقدامات انجام شود تا همزمان با واحد بین الملل مرکز غربالگری بهره برداری شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم