امروز: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۱۸۸
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
استاندار مازندران:
حسین زادگان گفت: برای اجرای سند جامع ارتقای وضعیت زنان و خانواده باید برنامه عملیاتی داشته باشیم.
اجرای سند جامع زنان و خانواده نیازمند برنامه عملیاتی است

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر، احمد حسین زادگان پیش ازظهر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه سال های سال حوزه زنان با ارتقای مطلوب فاصله داشته است و چندان مورد توجه قرار نمی گرفت افزود: با تمرین و تهیه سند ارتقای وضعیت زنان که با بهره گیری از توان کارشناسان و نخبگان تدوین شده است بهتر به حوزه زنان توجه کرد.

وی افزود: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در مازندران نیاز به بودجه و اعتبار مشخصی برای عملیاتی شدن ندارد بلکه مهم آن است که نوع نگرش مان به حوزه زنان فرق و تغییر کند.

حسین زادگان گفت: توجه به صنایع دستی، گردشگری و تولیدات روستایی و توانمندی های بانوان در این حوزه می تواند به ارتقای وضعیت کمک کند و در زمینه مهاجرت معکوس بررسی ها نشان می دهد تاکنون موفق نبوده ایم و از 70 درصد به 46 درصد رجوع روستاییان و بازگشت آنان به روستاها رسیده ایم.

وی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت بانوان برای توسعه روستاها و مهاجرت معکوس شد و گفت: مهمترین کار این است که برنامه عملیاتی برای اجرای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده داشته باشیم.

استاندار مازندران با اظهار اینکه نبود سند جامع در حوزه زنان و خانواده تاکنون مشکل زا بوده است گفت: برای اجرای آن نیازمند برنامه عملیاتی و قوی هستیم.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند!
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم