امروز: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۱۸۷
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
مدیرکل شیلات مازندران:
ولی الله محمد زاده گفت: امسال ۵ میلیون قطعه بچه ماهی سفید به طور طبیعی در میانکاله رهاسازی شده است.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر، ولی الله محمد زاده در مراسم آغاز فصل بهره برداری ماهیان استخوانی در جویبار با اعلام اینکه بالغ بر ۸۰ میلیون قطعه بچه ماهی توسط مرکز شهید رجایی در رودخانه های استان رها سازی شده است ، افزود: برای نخستین بار بیش از ۵ میلیون بچه ماهی سفید به طور طبیعی در میانکاله رها سازی شده است.

وی تصریح کرد: امسال ۵ روز زودتر از ۲۰ مهرماه  کار صید ماهیان استخوانی به منظور حفظ و تکثیر گونه کفال در مازندران آغاز شده است و بیش از ۴ هزار صیاد کار خود را در سواحل استان شروع کردند.

وی صید سال گذشته ماهیان استخوانی در استان را حدود ۷ هزار تن بیان کردوافزود: این رقم در ۱۰ سال گذشته بسیار چشم گیر بوده است و پیش بینی می شود این رقم در صیدامسال نیز تکرارشود.

مدیر کل شیلات مازندران درادامه تعدیل و ساماندهی جامعه صیادی و قرار گرفتن این حرفه جزو شغل های سخت و زیان آور را از برنامه های آتی اداره کل شیلات مازندران بیان کردو گفت: باید شرایط را برای صیادان غیر مجاز در دریا ناامن کنیم و صید مستمرو پایداری را برای صیادان مجاز استان فراهم کنیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند!
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم