امروز: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۱۴۶
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی اعلام کرد
یزدان شناس گفت: دو سال است کانون پرورش فکری قصه گویی را از انحصار مربیان خارج و در بین آحاد مردم جامعه ترویج داده است، امسال، هزار و ۷۰ نفر در سایت قصه گویی ثبت نام کردند؛ ۸۰۰ نفر قصه های خود را در سایت بارگزاری کرده که این میزان استقبال نسبت به دوره پیش دو برابر بوده است.
به گزارش تیتر امروز، محمدعلی یزدان شناس در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان مازندران، اظهار کرد: قصه یکی از ابزار رسانه ای است که قدمت طولانی دارد؛ نیم قرن است که کانون پرورش فکری به فرهنگ قصه گویی اهتمام دارد.
او با اشاره به اینکه دو سال است کانون پرورش فکری قصه گویی را از انحصار مربیان خارج و در بین آحاد مردم جامعه ترویج داده است، افزود: هزار و ۷۰ نفر در سایت قصه گویی ثبت نام کردند؛ ۸۰۰ نفر قصه های خود را در سایت بارگزاری کرده که این میزان استقبال نسبت به دوره پیش دو برابر بوده است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، گفت: در قصه صحنه ای ۲۷۸ نفر، دو نفر در بخش بین الملل، ۱۰۵ نفر در بخش زنان و مردان، ۱۵۹ نفر در بخش دختران و پسران، ۱۲ نفر در بخش پدربزرگان و مادر بزرگان شرکت کردند که از این تعداد ۳۶ نفر به مرحله بازبینی قرار گرفت.
این مسوول ادامه داد: بعد از دو روز بازبینی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی ۵ نفر در بخش زنان و مردان، ۲ نفر در بخش پدر و مادر بزرگان و ۳ نفر در بخش دختران و پسران انتخاب و به مرحله کشوری راه یافتند.
یزدان شناس با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به واسطه فرهنگ شکل گرفت، گفت: لازم است با کمک فرهنگ بسیاری از مشکلات حل شود و این نیازمند تغییر دیدگاه تصمیم گیران جامعه است.
او با تاکید براینکه برنامه های فرهنگی وزن ندارد، افزود: با فرهنگ‌سازی میتوانیم از اقتصاد بدون نفت خارج شویم.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، بچه ها را سرمایه های اینده کشور دانست و گفت: برای داشتن آینده ای پویا و خلاق لازم است به این سرمایه های زندگی بیشتر توجه شود.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند!
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم