امروز: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۱۱۳۱۴۴
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
پدر شکنجه گر که با اقدام وحشتناکی در مرند جنجال به پا کرده بود کینه عجیبی به دل داشت. این مرد با آزادی از زندان برای انتقام گیری از زنش دست به کار عجیبی زد و پس از فرار به تهران دستگیر شد.
شکنجه کودک

به گزارش تیترامروز به نقل از مشرق، مهر سال گذشته فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن صحنه کودک آزاری دختر سه ساله‌ای از سوی پدر شکنجه گرش به تصویر کشیده شده بود. پدر خشمگین با کمربند کودکش را کتک می‌زد و حتی روی بدن دختر کوچولو که نازنین زهرا نام دارد آثار سوختگی با سیگار نمایان بود و دخترکوچولو شرایط سختی را زیر شکنجه‌های پدرش تحمل می‌کرد و اشک می‌ریخت و پدر جوان در فیلم تکرار می‌کرد نگاه کن، نگاه کن. تحقیقات پلیسی رقم خورد و مشخص شد که این پدر سنگدل در شهرستان مرند زندگی می‌کند و مادرش نیز قبل از انتشار این تصاویر از ربوده شدن دخترش از سوی شوهرش شکایت کرده بود. بررسی‌ها نشان از آن داشت که پدر و مادر نازنین زهرا از همدیگر طلاق گرفتند و در حالی که سرپرستی دختر در اختیار مادرش بود، پدر خشمگین با دروغ پردازی دخترش را از خانه مادربزرگش به خانه خود برده و این شکنجه‌ها را به تصویر کشیده است.

ماموران در تجسس‌های پلیسی پی بردند که پدر خشمگین اعتیاد به مواد مخدر دارد و خیلی زود نازنین زهرا در اطراف شهرستان مرند شناسایی شد و تحویل بهزیستی قرار گرفت و تلاش پلیس برای دستگیری متهم ادامه داشت که ماموران در تحقیقات گسترده و میدانی اطلاع یافتند که مرد جوان به تهران فرار کرده است. ردیابی‌ها ادامه داشت که ماموران در عملیات پلیسی موفق به دستگیری این مرد افیونی شدند. مادر نازنین زهرا در تحقیقات پلیسی گفت: شوهرم مرد خشنی بود و زمانی که با او زندگی می‌کردم برای این که بخواهد خواسته هایش را عملی کنم دخترم را اذیت می‌کرد تا این که به خاطر مسائل اخلاقی شوهرم تصمیم به طلاق گرفتم و دادگاه حضانت نازنین زهرا را به من داد. وی افزود: من در کنار خانواده ام زندگی می‌کردم و پدر نازنین زهرا در آن مدت مرا اذیت می‌کرد و با انجام کارهای خشن مرا وادار می‌کرد خواسته هایش را عملی کنم و حتی چند بار شیشه‌های خانه پدر و مادرم را شکست و با داد و فریادهایش برای خانواده ام مزاحمت ایجاد می‌کرد.

زن جوان ادامه داد: یک روز که در خانه نبودم پدر نازنین زهرا به بهانه دیدن دخترش به خانه پدرم رفته بود و با دروغ پردازی دخترم را همراه خودش بیرون برده بود و زمانی که از این ماجرا با خبر شدم از پدر فرزندم به خاطر ربودن دخترمان شکایت کردم و فکر نمی‌کردم او به دخترمان آسیبی برساند تا این که یک فیلم به دستم رسید که در آن پدر نازنین با کمربند دخترم را کتک می‌زد و ضجه‌های دخترم همراه صدا کردن من بود و در ادامه پدر خشمگین می‌گفت گوش کن، نمی‌خواهی بازگردی؟ مادر نازنین زهرا به خاطر فشار و شدت استرسی که با دیدن این تصاویر داشت دست به خودکشی زد که همسایه‌ها توانستند مادر جوان را به بیمارستان منتقل کنند و او را از مرگ نجات دهند. پدر شکنجه گر پس از انتقال به زندان همچنان در حال انتقام گیری از همسرش بود تا این که پس از آزادی سناریوی کینه جویانه‌ای را رقم زد.


انتقام گیری عجیب
پدر نازنین زهرا از زندان آزاد شد و پس از یک مدت اعتمادسازی به سراغ همسرش رفت، اما هنوز لحظاتی نگذشته بود که پلیس به سراغ مادر نازنین زهرا رفت و پس از بررسی کیف زنانه مواد مخدر زیادی از کیف مادر جوان به دست آورد و همین کافی بود تا مادر نازنین زهرا بازداشت شود. زن جوان که در توطئه شوهر کینه جویش گرفتار شده بود توانست با مدرک ثابت کند که این مواد مخدر را شوهرش در کیفش جاسازی کرده است. مادر جوان آزاد شد و قاضی پرونده برای شوهر شکنجه گر حکم جلب صادر کرد و زن جوان از مرند به تهران سفر کرد و از یک موسسه خیریه که در ماجرای نازنین زهرا از آن‌ها حمایت کرده بود درخواست کمک کرد. موسسه خیریه پس از بررسی‌های قانونی و هماهنگی با کلانتری ۱۱۰ شهدا یک قرار صوری با پدر نازنین تدارک دید و پدر کینه جو که در ماجرای انتقام گیری از زنش فراری بود به تهران سفر کرد و در محل قرار حاضر شد. پدر نازنین زهرا با حضور در محل قرار از سوی ماموران پلیس تهران دستگیر شد و برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند قرار گرفت.

منبع: روزنامه خراسان

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم