امروز: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۰۵۱
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران مطرح کرد
طالبی به بیان مشکلات عدیده روستاییان پرداخت و گفت: روستاییان صدایشان به جایی نمی رسد؛ نباید درب اتاق مسوولان به روی این قشر زحمتکش بسته باشد.
به گزارش تیتر امروز، خسرو طالبی در همایش روز ملی روستا و عشایر که در اردوگاه بادله برگزار شد، اظهار کرد:
 مشکلاتی که در سطح روستا وجود دارد قابل انکار نیست.
او با بیان عملکرد دولت ها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور، افزود: برای حل مشکلات روستاییان و عشایر در جهت تقویت اشتغال این قشر از جامعه که ۴۵ درصد جمعیت مازندران را تشکیل می دهند به نتایج مثبتی از مهاجرت معکوس دست یابیم.
او با اشاره به آلودگی های زیست محیطی که زندگی شهری را درگیر کرده است، افزود: لازم است با حل مشکلات در روستاها به سمت زندگی روستایی که مملو از سلامت، صفا و صمیمت است روی آوریم.
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران بیان مشکلاتی که مطرح شده است را صدای مردم روستا و عشایر عنوان کرد و گفت: روستاییان صدایشان به جایی نمی رسد؛ نباید درب اتاق مسوولان به روی این قشر زحمتکش بسته باشد.
این مسوول هدف از خدمتگذاری در دولت را جلب رضایت مردم در جامعه اسلامی دانست و تصریح کرد: دولت در بحث بیمه روستایی و عشایری اعتبار اختصاص داد که باید از این فرصت به نفع روستاییان استفاده شود.
طالبی در بخش پایانی سخنانش، حاشیه نشینی در شهرها را آسیب جدی دانست و یادآور شد: تلاش شود تا این مشکل هم در مازندران حل شود.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم