امروز: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۰۴۵
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل:
فرامرز اکبری گفت که کمیته حقیقت یاب پرشکی برای بررسی علت مرگ بیمار ۴۷ ساله فوت شده در یکی از بیمارستان های این شهرستان خبر داد.

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،فرامرز اکبری اظهار داشت: به زودی این کمیته حقیقت یاب پس از بررسی تمام مراحل درمانی وتاییدیه پزشکی قانونی نظر خود را نسبت به علت مرگ این بیمار اعلام خواهد کرد.

وی اظهارنظرها موجود در شبکه های اجتماعی که علت مرگ را خطای پزشکی اعلام کردند ، گمانه زنی رسانه ای فاقد پشتوانه پزشکی توصیف کرد.

برخورد یا تعلیق تیم پزشکی پس از اعلام نتیجه

رئیس شبکه بهداشت ودرمان آمل درپاسخ به این پرسش که با تیم درمانی بیمارستان که خطای پزشکی آنها باعث مرگ مرحوم شده چه برخوردی با آنها شده است، گفت، که البته قصوری دراین زمینه رخ داده، اما اینکه ناشی ازخطای آشکار ویا عمدی نبوده، بعد از اعلام نظر پزشکی قانونی خواهد بود ودرحال حاضر نمی توان جلوی فعالیت پزشکی کسی را بدون مدرکی گرفت.

مرد ۴۷ ساله ای هفته گذشته دریکی از بیمارستان های آمل که برای انجام عمل" فتق "، به علت آنچه که تزریق برخی آنتی بیوتیک و واکنش هایی که پس از آن از سوی بیمار شده، به حالت کما می رود و پس از دو ساعت  ، جان خود را از دست داد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم