امروز: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۲۹۹۱
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از توقیف یک دستگاه خودرو و دستگیری متهم به مواد مخدر و کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در جاده هراز خبر داد.
کشف ۲۰ کیلو تریاک از داخل خودرویی در جاده هرازبه گزارش تیتر امروز به نقل از سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران گفت: در ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۱۵ مهرماه در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در استان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهم که با یک دستگاه خودور حامل موادمخدر در محور هراز در حال تردد بود، شناسایی شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران، گفت: با هماهنگی قضائی و پس از شناسایی خودروی متهم، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ ثقفی، افزود: ماموران در بازرسی از خودروی متهم موفق شدند، ۲۰ کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاساز شده بود، کشف کنند.

او گفت: در این خصوص متهم به موادمخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم