امروز: ۲۲ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۲۹۹۱
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از توقیف یک دستگاه خودرو و دستگیری متهم به مواد مخدر و کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در جاده هراز خبر داد.
کشف ۲۰ کیلو تریاک از داخل خودرویی در جاده هرازبه گزارش تیتر امروز به نقل از سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران گفت: در ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۱۵ مهرماه در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در استان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهم که با یک دستگاه خودور حامل موادمخدر در محور هراز در حال تردد بود، شناسایی شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران، گفت: با هماهنگی قضائی و پس از شناسایی خودروی متهم، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ ثقفی، افزود: ماموران در بازرسی از خودروی متهم موفق شدند، ۲۰ کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاساز شده بود، کشف کنند.

او گفت: در این خصوص متهم به موادمخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم