امروز: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۲۵۹۵
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
انتقادات تند نماینده رشت از رئیس سازمان محیط زیست؛
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس، با انتقاد از عملکرد رئیس سازمان محیط زیست که از نبود موجود زنده در رودخانه‌های کشور در پی ورود پسماندهای زباله‌ها خبر داده است از وی خواست تا بجای بیان مشکلات در جهت رفع آنها اقدام کند.
جعفرزاده: کلانتری به غیر از فحاشی‌کردن وظیفه دیگری ندارید! / بجای نوحه‌خوانی به اصلاح امور بپردازد

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در مورد اعلام خبری از سوی رئیس سازمان محیط زیست کشور مبنی بر اینکه هیچ رودخانه‌ای در شمال کشور نداریم که موجود زنده داشته باشد، چرا که پسماندهای زباله‌ها شیرابه‌هایی را وارد رودخانه‌ها کرده که موجود زنده را از بین برده‎ است، گفت: برخی از دولتی‌ها بجای اینکه پاسخگوی عملکردشان باشند، منتقد دستگاه خود بوده و فعالیت‌های آن را زیرسوال می‌برند، چرا آقای کلانتری در حال جوک گفتن است آن هم در شرایطی که وی عامل بروز این مشکلات است؟

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سازمان محیط زیست باید به این نکته اشاره کند که چرا رودخانه‌های کشور چنین وضعیتی دارند نه اینکه خود به نقد این موضوع بپردازد.

وی تصریح کرد: بنده صددرصد این خبر که هیچ رودخانه‌ای در شمال کشور نداریم که موجود زنده داشته باشد را تایید نمی‌کنم، اما باید به این نکته اشاره کرد که موجودات زنده در رودخانه‌های این منطقه بی‌اندازه کاهش پیدا کرده‌اند، کما اینکه رودخانه‌ای در رشت وجود دارد که در زمانی که بنده نوجوان بودم مشاهده می‌کردم که تعداد زیادی از افراد اطراف آن به ماهیگیری مشغول بودند، اما در شرایط کنونی ماهی در آن وجود ندارد.

رئیس سازمان محیط زیست به غیر از فحاشی‌کردن به نمایندگان وظیفه دیگری ندارد؟

جعفرزاده ایمن آبادی عنوان کرد: آیا سازمان حفاظت محیط زیست تشکیل شده که رئیس آن تنها مصاحبه کرده و ایرادات را بیان کند؟ به غیر از وی این ایرادات را فرد دیگری نمی‌داند؟ رئیس این سازمان به غیر از ایجاد مشکل برای دولت و فحاشی کردن به نمایندگان وظیفه دیگری ندارد؟

وی افزود: هم‌اکنون وزرا و اعضای هیات دولت بجای اینکه تنها به بیان مشکلات بپردازند، برنامه‌های خود برای رفع این مشکلات ارائه دهند.

جعفرزاده ایمن آبادی تاکید کرد: آنچه مسلم است مسئولان باید به رفع مشکلات بپردازند و تنها به بیان آنها اکتفا نکنند، چرا که قرار نیست از دست غیب برای رفع معضلات موجود به ویژه در حوزه محیط زیست کمک بگیریم.

رئیس سازمان محیط زیست برای رفع مشکلات از دولت کمک بگیرد

این نماینده مردم در مجلس دهم، خطاب به کلانتری اظهار کرد: شما باید به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برای رفع مشکلات این حوزه از دولت کمک بگیرید نه اینکه در بیان مشکلات نوحه بخوانید و مداحی کنید و انتظار دارید مردم هم زیر علم شما سینه بزنند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بنده تعجب می‌کنم که دولتمردان فعال در دستگاه‌های مربوطه تنها به بیان مشکلات بخش کشاورزی و حوزه محیط زیست می‌پردازند و با بیاناتشان خود را زیرسوال می‌برندو در نهایت امیدوارم رئیس سازمان محیط زیست به اصلاح امور خود بپردازد./ خانه ملت

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم