امروز: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۲۴۴۲
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران:
یزدان شناس با تاکید بر اینکه توجه به مسائل آموزشی، اجتماعی و حقوق کودک از ضروریات است گفت: هفته ملی کودک به نحوی برنامه ریزی شود تا در این هفته فرصت صحبت کردن به کودکان داده شود.
به گزارش تیتر امروز، آرش یزدان شناس در جلسه شورای هماهنگی برنامه های رور جهانی کودک با اشاره به اینکه کودکان و نوجوانان ما به عنوان طبقه مهم جامعه محسوب می شوند اظهار کرد: لازم است برنامه های این هفته از دریچه نگاه کودکان برنامه ریزی شود.
او شعار امسال هفته کودک را "آینده را باید ساخت" عنوان کرد و افزود: متاسفانه خانواده ها به دنبال این هستند تا رویاهای کودکی خود را برای فرزندان خود ترسیم کنند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با بیان اینکه شعار کانون با عنوان "تمرین زندگی" نامگذاری شده است تصریح کرد: هدف ما پرورش بچه ها با اعتماد نفس بالا و درک درست از پیرامون خود است تا توان اجرای تحقق برنامه ها را داشته باشند.
این مسوول هفته ملی کودک را از ۱۳ تا ۱۹ مهر  دانست و گفت: در این مدت برنامه ها به نوعی است تا ذهن جامعه درگیر توجه بیشتر به این قشر شود.
یزدان شناس با اشاره به اینکه امسال برنامه ها خارج از کانون انجام می شود یاداور شد: لازم است محیط شهری و روستایی متناسب با هفته کودک طراحی شود.
او با تاکید بر اینکه توجه به مسائل آموزشی، اجتماعی و حقوق کودک از ضروریات است افزود: به نحوی برنامه ریزی شود تا در این هفته فرصت صحبت کردن به کودکان داده شود.
مدیرکل کانون پرورش فکری خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه ویژه کودکان، اجرای طرح  پیک امید با هدف توسعه عدالت خدمات فرهنگی و بهداشتی در مناطق محروم، کارگاه آموزشی ویژه خانواده ها، برخورداری رایگان و تخفیف ویژه کودکان از خدمات مراکز فرهنگی، توجه ویژه به موضوع حفظ محیط زیست، تولید برنامه های ویژه کودکان کار، عیادت از کودکان بیمار در بیمارستان ها و اهدای کتاب و  برگزاری جلسات ویژه کودکان با نخبگان فرهنگی از برنامه های برجسته و ویژه هفته ملی کودک محسوب می شود.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم