امروز: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۲۲۲۳
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
فرمانده سپاه رامسر:
سرهنگ محمدرضا خمسیه، مجاهدت و روحیه جهادی را رمز پیروزی در مقابل دشمنان بیان کرد و گفت: اجازه نمی دهیم نام رزمندگان و شهدا حذف شود.

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر، سرهنگ محمدرضا خمسیه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با بیان اینکه ایام هفته دفاع مقدس مقارن با ایام محرم بوده که نشانه پیوند گسستنی واقعه عاشورا با دوران دفاع مقدس است گفت: نیاز به مجاهدت و روحیه جهادی داریم تا مشت محکمی بر دهان دشمن بزنیم.

وی افزود: دشمنان امروز تلاش می کند نام رزمندگان دفاع مقدس و شهید حذف شوند که اجازه نخواهیم داد و این امر به حرمت خون شهدا در گام دوم انقلاب به ثمر نخواهد نشست و دشمنان آرزوهای خود را به گور خواهد برد.

فرمانده سپاه رامسر گفت: درس دفاع مقدس ثابت شده که آزموده را آزمودن خطاست و ملت شریف و مسئولان با روحیه جهادی و با اتکا به جهاد داخلی دشمنان را مغلوب خواهند کرد.

وی افزود: هفته مقدس از ۳۱ شهریور تا ۷ مهر نباشد بلکه در طول سال تداوم داشته باشد و همه کمک کنیم از این آزمون سربلند بیرون بیاییم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم