امروز: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۲۱۹۰
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
رئیس شورای شهر ساری:
علیجان شمشیربند نمره شورا را در گزیش شهردار جدید قابل قبول دانست.
به گزارش تیتر امروز به نقل از خبرنگار مهر، علیجان شمشیربند ظهر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار ساری با بیان اینکه شورای شهر در انتخاب شهردار به وظیفه خود عمل کرده است گفت: در اولین فرصت نسبت به انتخاب سرپرست شهرداری اقدام کردیم و سپس شهردار را تعیین کردیم.

وی با بیان اینکه هرچند انتخاب شهردار ساری طولانی شد از گزینش عباس رجبی به عنوان شهردار ابراز خرسندی کرد و از تلاش های مهدی عبوری شهردار قبلی تقدیر کرد.

شمشیربند همچنین با تقدیر از تلاش های عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری نیز گفت: در مدت کوتاه سرپرستی توانست مسائل شهری را به خوبی مدیریت کند.

رئیس شورای شهر ساری گفت: شهردار جدید از بدنه شهرداری است و شناخت کافی از مدیران آن دارد و تمام تلاش شورا و شهرداری باید براین باشد که از توانمندی موجود در شهرداری بهره گیری شود زیرا به نفع شهروندان خواهد بود.

عباسعلی رضایی فرماندار ساری نیز با تقدیر از تلاش های مسئولان شهری برای توسعه و پیشرفت شهر اظهار داشت: آنچه که در ذهن مردم می ماند عملکرد مسئولان است و خوشبختانه تلاش های خوبی برای توسعه شهر ساری صورت گرفته است.

وی خواستار بهره گیری از تمام ظرفیت های شهرداری برای توسعه و پیشرفت شهر ساری شد و افزود: شهردار ساری باید از نیروهای مختلف و ظرفیت شورای شهر برای توسعه شهر بهره گیرد تا با همراهی و همدلی مسائل را پیگیری و رفع کند.

رضایی با بیان اینکه در ۱۴ ماه گذشته که به عنوان فرماندار ساری فعال هستم سعی کردم از حاشیه پرهیز کنم گفت: شهرداری و شورای شهر ساری نیز باید از حاشیه بپرهیزد و شهر را در شان مردم ساری باید ساخت.

در این مراسم عباس رجبی به عنوان شهردار ساری معرفی شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم