امروز: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۲۱۸۸
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
معاون استاندار مازندران:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، داشتن پیوست اجتماعی و فرهنگی در پروژه ها و تعامل دوسویه با شورا را از اولویت های اصلی شهرداران بیان کرد.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر، مهدی رازجویان پیش ازظهر پنجشنبه در مراسم معارفه شهردار ساری با اشاره به اینکه انتخاب شهردار یک انتخاب مردمی است تصریح کرد: اصلی ترین وظیفه شوراها انتخاب شهردار بوده از اینرو انتخاب شهردار مردمی است.

وی به آیتم های شهردار خوب اشاره کرد و تعهد را از جمله شاخص ها برشمرد و افزود: جلوگیری از رانت خواری ها و فسادهای مالی در بدنه و سیستم نشانه تعهد شهردار به شمار می رود.

وی تخصص را از دیگر ویژگی های شهردار خوب بیان کرد و گفت: تخصص به این منزله که بتواند مدیریت لازم در همه زمینه ها داشته باشد و از ارکان های مختلف درست و به جا استفاده کند.

رازجویان تصریح کرد: شهردار باید از تجربیات مختلف استفاده کند و شجاعت از دیگر ویژگی هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد و شهردار باید شجاعت آن را داشته باشد مقابل فشارها و ناملایماتی بیرونی استقامت کند.

معاون هماهنگی استانداری مازندران، نگاه فرهنگی و اجتماعی در امور مختلف مانند پروژه های عمرانی را ضروری دانست و گفت: پروژه های عمرانی باید پیوست فرهنگی داشته باشند و به مردم بگوییم از می خواهیم از کجا به کجا برسیم.

وی افزایش نشاط اجتماعی را از دیگر آیتم های خوب برای شهرداری برشمرد و گفت: شهردار خوب باید پیوست اجتماعی و فرهنگی در پروژه ها و تعامل با شورا را سرلوحه خود قرار دهد و شهردار باید به اعضای مخالف و موافق شورا پاسخگو باشد و این تعامل دوسویه باشد.

رازجویان با اظهار اینکه توجه به منابع درآمدی پایدار و سرمایه گذاری امری ضروری است گفت: درآمدها باید پایدار باشد و درآمدهای قطره چکانی نیز باید تداوم داشته باشد.

معاون استاندار مازندارن همچنین تاکید کرد: شهر را باید به سمت شهر هوشمند سوق دهیم و زمان اجرای پروژه ها را به حداقل برسانیم تا حلاوت و شیرینی آن در کام مردم دلپذیرتر باشد.

وی از شهردار خواست تا به حاشیه ها نپردازد و ادامه داد: در عین حال شهردار به حاشیه های شهر ساری بپردازد و همچنین با شهرداران شهرهای حاشیه تعامل داشته باشد همان گونه که برای حل مشکل زباله ساری با شهرهای همجوار تعامل شده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور حاشیه فجر ۳۸؛ نشست «آبادان یازده شصت»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم