امروز: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۲۱۷۹
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
معاون اجرایی سپاه کربلا خبر داد
معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اجرای ۲۰۰ عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در استان گفت: بازسازی عملیات والفجر ۸ در مرکز فرهنگی از جمله برنامه ها است.
به گزارش تیتر امروز به نقل ازمهر، سرهنگ عسگر مجیدی در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه دوران دفاع مقدس یکی از افتخارات و سند مظلومیت نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است افزود: یکی از بهترین تابلوهای نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس به شمار می رود.

وی با اظهار اینکه دفاع مقدس، مقدس ترین دفاع است و ریشه در باور دینی و اسلامی ناب دارد تصریح کرد: امروز شاهد برکات دورات دفاع مقدس و جنگ هستیم زیرا تفکر انقلابی و ریشه انقلاب در کشورهای منطقه اثرگذار بوده و امروز تبدیل به یک الگو در منطقه و جهان شده ایم و ملت های آزادی بخش از ما الگو می گیرند.

سرهنگ مجیدی با بیان اینکه برنامه های دفاع مقدس در تمام پایگاه ها و رده های مقاومت اجرا می شود، برنامه های هفته دفاع مقدس در بیش از چهار هزار رده و پایگاه مقاومت اعلام کرد و گفت: عطرافشانی گلزار شهدا و رژه روز ۳۱ شهریور در میدان امام ساری از جمله برنامه ها است.

معاون اجرایی سپاه کربلا یادآور شد: عملیات والفجر ۸ به مدت سه شب در مرکز فرهنگی دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس بازسازی می شود و این عملیات مزین به نام لشکر ۲۵ کربلا است و نسبت به شبیه سازی آن اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: این عملیات در سه پلان شامل روایتگری و بیان اجرای عملیات اجرا می شود و نمایشگاهی در حاشیه ان طراحی شده است و سپس نسبت به اجرای رزمایش و شبیه سازی عملیات اقدام می شود.

سرهنگ مجیدی، افتتاح پروژه های بسیج سازندگی و خانه محرومان را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس بیان کرد و گفت: محرومیت زدایی، کمک به محرومان و سازندگی کشور از جمله برنامه های سپاه به شمار می رود و ۱۰۲ خانه محروم و ۱۸ خانه سیل زده افتتاح می شود.

معاون اجرایی سپاه کربلا یادآور شد: ساخت ۲۰۰ خانه مددجویان پس از وقوع سیل آغاز شد و علاوه براین ساخت ۷۰۰ واحد خانه محرومان امسال جزو برنامه ها قرار دارد.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور حاشیه فجر ۳۸؛ نشست «آبادان یازده شصت»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم