امروز: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۱۷۵۷
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
مدیرکل آموزش و پرورش در جلسه مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان:
«عسکری نیکزاد» در جلسه مجمع خیّرین مازندران، نقش این عزیزان را در آموزش و پرورش، کلیدی توصیف کرد و گفت: خیرین سرمایه ارزشمند ما هستند و بدون وجود شما، شاید آموزش و پرورش نتواند به اهداف خود در همه حوزه‌ها برست به‌عنوان نمونه در سال تحصیلی گذشته به‌جز ساخت و ساز، کمک دولت به آموزش و پرورش استان حدود 400 میلیون تومان بود اما کمک خیّرین، 8 میلیارد تومان بود ضمن اینکه در سال 97، خیّرین 33 میلیارد تومان اعم از نقدی و غیر نقدی به آموزش و پرورش استان کمک کردند.

به گزارش تیترامروز به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران «نیکزاد» در ادامه افزود: مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت گسترده است و  نیاز ما به خیّرین نیز گسترده است و علاوه بر ساخت و ساز در بسیاری از حوزه‌های دیگر  به حمایت خیّرین نیاز داریم.

نیکزاد همچنین به برگزاری مجامع خیّرین شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: البته اگر این جلسات منظم‌تر باشد ما هم استقبال خواهیم کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش افزود: در خصوص پیشنهاد تجلیل از مهندس فیروزیان که از خیّرین ارزشمند استان هستند ما نیز استقبال خواهیم کرد و از تلاش صادقانه ایشان در شورای آموزش و پرورش استان به ریاست استاندار، قدردانی خواهد شد.

«عسکری نیکزاد» در خصوص وجود برخی مشکلات حوزه بانک‌ها و همکاری نکردن با خیّرین نیز گفت: بانک‌ها تابع دستورالعمل‌های خود هستند و این مشکل باید از طریق مجاری کشوری مانند ظرفیت نمایندگان استان رفع و حل شود. 

مدیر کل آموزش و پرورش در پایان ضمن قدردانی از لطف و محبت مجمع خیرین استان مازندران تأکید کرد: ما نیازهای آموزش و پرورش را به مجمع خیّرین اعلام خواهیم کرد و در انتظار تصمیم و مساعدت مجمع خواهیم ماند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم