امروز: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۱۷۴۵
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
جانشین کمیته اعزام ستاد اربعین حسینی استان مازندران گفت: از یکم شهریور ماه امسال تاکنون تعداد افرادی که در سامانه سماح برای پیاده‌روی اربعین حسینی ثبت‌نام کردند به بیش از 10هزار نفر رسیده است.

ثبت‌نام 10هزار مازندرانی برای پیاده‌روی اربعین

به گزارش تیترامروز به نقل ازخبرگزاری فارس در شهرستان ساری،مصطفی جعفری امروز درباره جزئیات ثبت‌نام زائران اربعین اظهار کرد: ثبت‌نام زائران اربعین  روز جمعه یکم شهریور ماه امسال آغاز شد که از آن زمان تاکنون تعداد افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام کردند به بیش از 10هزار نفر رسیده است.

وی افزود: اعزام زائران اربعین از 19 شهریور ماه امسال مصادف با دهم محرم 1441 بوده و تا هفتم آبان ماه امسال مصادف با30 صفر 1441 ادامه خواهد داشت.

جانشین کمیته اعزام ستاد اربعین حسینی استان مازندران اضافه کرد: سال گذشته 51 هزار مازندرانی به زیارت اربعین اعزام شدند که امسال پیش‌بینی‌ می‌شود زائران بیشتری به این سفر معنوی مشرف شوند.

جعفری با اعلام اینکه ثبت‌نام به‌صورت اینترنتی و ازطریق سامانه سماح است، تصریح کرد: چنانچه زائری به هر دلیلی ازجمله آشنا نبودن  با سامانه و نداشتن دسترسی به اینترنت برای ثبت‌نام به دفاتر زیارتی سطح استان مراجعه کند علاوه بر مبلغ 30هزار  ریال برای هزینه‌های خدمات درمانی و بیمه‌ای در مجموع باید مبلغ 250هزار ریال را پرداخت کند.

وی خاطرنشان کرد: تمامی پرداختی‌ها به‌صورت اینترنتی امکان‌پذیر است و زائران از پرداخت وجه به‌صورت نقدی پرهیز کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: