امروز: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۱۱۷۳
۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
فرماندار ساری:
رضایی هدف از برگزاری جشنواره‌ها را شناسایی و معرفی قابلیت‌های موجود در 6 بخش شهرستانی دانست و گفت: این جشنواره‌ها فرصتی برای برند سازی محصولات و تولیدات کشاورزی در مازندران است.
به گزارش تیتر امروز، عباسعلی رضایی در آیین افتتاحیه دومین جشنواره پیاز سرکت که در روستای سرکت بخش کلیجانرستاق برگزار شد، اظهار کرد:با توجه به ظرفیت‌های شهرستانی برگزاری جشنواره‌های تولیدات و محصولات کشاورزی یکی از اهداف ما در سال جاری است.

او هدف از برگزاری جشنواره‌ها را شناسایی و معرفی قابلیت‌های موجود در 6 بخش شهرستانی دانست و ادامه داد: این جشنواره‌ها فرصتی برای برند سازی محصولات و تولیدات کشاورزی مازندران است.

فرماندار ساری جشنواره پیاز سرکت را فرصتی برای اشتغال و درآمد پایدار در منطقه عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه حضور غرفه‌داران از دیگر استان‌ها بستر خوبی برای معرفی دستاوردها و تولیدات استان است، تصریح کرد: لازم است از این فرصت طلایی برای افزایش تولید محصولات کشاورزی و باغی در استان استفاده شود.

رضایی افزود: برگزاری اینگونه جشنواره‌ها سبب می‌شود تا از اشتغال خانگی و خرد حمایت شود. زیرا حمایت از اشتغال روستاییان از مهاجرت روستاییان به شهر جلوگیری می‌کند.

او پرداخت تسهیلات با بهره 4 درصد را از دیگر حمایت‌های دولت در راستای تقویت اشتغال خانگی و خرد دانست و گفت: لازم است توانمندی‌های استانی و شهرستانی در سطح کشور معرفی شود.

انتهای پیام/


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم