امروز: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۱۰۸۰
۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
در جلسه کمیته درآمدی شهرداری ساری تاکید شد:
در جلسه کمیته درآمدی شهرداری ساری ، بر ارائه راهکارهای مناسب جهت افزایش درآمد و نظارت بر ساخت و سازها و رعایت قوانین در این زمینه تاکید شد
ارائه راهکارهای مناسب جهت افزایش درآمد / عزم جدی در جهت پیگیری مطالبات

  به گزارش تیتر امروز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، جلسه کمیته درآمدی شهرداری مرکز استان با حضور شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر، زلیکانی نائب رییس و یوسفی عضو این شورا، عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ، طاهری معاون مالی و اداری، شهرداران و مسئولان درآمدی شهرداری های مناطق برگزار شد

 

در این جلسه، شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر در سخنانی با قدردانی از اقدامات فرزانه سرپرست شهرداری در زمینه کسب درآمد، اظهار داشت: ارائه راهکارهای مناسب جهت افزایش درآمد و تسریع در بررسی پرونده های درآمدی در دستور کار قرار گیرد.

 

وی افزود: گام های موثر برای پیگیری مطالبات شهرداری و بکارگیری از ظرفیت و توانمندی نیروها در شهرداری های مناطق و سازمان ها و نیز ایجاد تحرک و چابک سازی در مجموعه شهرداری نیز مورد توجه قرار گیرد.

 

علی اکبر زلیکانی نائب رییس شورای اسلامی شهر نیز در ادامه با اشاره به روند رو به رشد وضعیت درآمدی شهرداری  و قدردانی از مهندس فرزانه در طی مدت مسئولیت سرپرستی شهرداری مرکز استان ،گفت: موفقیت در حوزه درآمدی اجرای پروژه های مختلف، توسعه شهر ساری و رفاه شهروندان را در پی دارد.

 

 نائب رییس شورای اسلامی شهر افزود: عزم جدی برای برخورد با تخلفات در کمیسیون ها میان اعضای شورای اسلامی شهر وجود دارد و اعضای این کمیسیون ها عدالت محوری را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

 

زلیکانی در پایان کسب درآمد و ارائهخ راهکارهای مناسب جهت ایجاد درآمد پایدار را از مهمترین وظایف شهرداری ها دانست.

 

کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر نیز در سخنانی وضعیت درآمدی شهرداری را تابع وضعیت اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر از نظرات و پیشنهادات کارکنان مجموعه شهرداری در راستای افزایش درآمد و ایجاد درآمد پایدار استقبال می کند.

 

وی افزود: کمسیون بودجه شورای اسلامی شهر ، تحقق بودجه واقعی مجموعه شهرداری را مورد توجه قرار خواهد داد.

 

یوسفی ادامه داد: در شورای اسلامی شهر ساری ، رییس، نائب رییس ، اعضای کمیسیون ها و نمایندگان شورا در سازمان های تابعه با همدلی ، همفکری و توافق میان اعضا انتخاب شده و این فرصت مناسبی برای مدیریت شهری جهت پیشبرد اهداف عالیه و ارائه خدمات بهتر به شهروندان می باشد.

 

 در این جلسه عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دولت و تبریک روز کارمند به کارمندان و نیز قدردانی از سید مسعود مدینه ریاست سال دوم شورای پنجم و تبریک به سردار شمشیربند ریاست جدید شورای اسلامی شهر ، اظهار داشت: کسب رضایتمندی شهروندان و ایجاد نشاط و پویایی سازمانی و اجرای دقیق و درست قوانین سرلوحه فعالیت های شهرداری در زمان مدیریت بنده بوده است.

 

فرزانه افزود: با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های کارکنان مجموعه شهرداری، مشکلات شهروندان در حوزه مدیریت شهری را رفع خواهیم کرد.

 

وی تاکید کرد: نظارت جدی و اجرای ضوابط در ساخت و سازهای سطح شهر در دستور کار شهرداری های مناطق قرار گیرد.

 

سرپرست شهرداری ساری در ادامه نظم و انضباط و تعهد سازمانی را مورد توجه قرار داد و گفت: از خلاقیت ها و ایده های جدید در حوزه درآمدی حمایت خواهم کرد.

 

این مسئول با اشاره به لزوم وحدت رویه و تعامل در راستای ارائه بهتر خدمات شهروندان، ادامه داد:پیگیری جهت وصول ارزش افزوده و نیز صدور پروانه و پایان کار ساختمانی بر اساس ضوابط نیز در معاونت های شهرسازی شهرداری های مناطق مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

فرزانه در پایان با تاکید بر اخلاق مداری و مشتری محوری ، خاطر نشان کرد: مجموعه درآمدی شهرداری عزم جدی در جهت پیگیری و وصول مطالبات قانونی را بصورت مستمر و در راستای افزایش درآمد در دستور کار خود قرار دهد.

 

شایان ذکر است، در این جلسه مسئولان درآمدی شهرداری های مناطق گزارشی از وضعیت درآمد در سال 98 ارائه کردند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم