امروز: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۰۸۵۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد:
مسعود سلطانی فر کسب سهمیه بیشتر برای المپیک ۲۰۲۰ را مهمترین برنامه بیان کرد.
کسب سهمیه بیشتر المپیک ۲۰۲۰  برنامه مهم وزارت ورزش

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر در آیین افتتاحیه ورزشگاه شهدای نوشهر اظهار داشت: تعداد زیادی از پروژه های ورزشی در کشور با عنایت و حمایت های مقام معظم رهبری انجام می شود و توجه ویژه ای به حوزه ورزش دارند.

وی با اشاره به اینکه در طول یکسال گذشته مقام معظم رهبری چندین برای موفقیت های ورزشی ورزشکاران، پیام داده اند و انان را به حضور پذیرفته اند گفت: پروژه ورزشگاه شهدای نوشهر با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریالی بهره برداری رسیده است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سال قبل موفقیت چشمگیری در جام جهانی فوتبال داشتیم گفت: در مسابقات جهانی، پاراآسیایی و غیره موفقیت هایی کسب کردیم و دو تیم استقلال و پرسپول به توفیق هایی دست یافتند.

سلطانی فر با بیان اینکه اولین بار شطرنج باز ۱۲ ساله جزو شطرنج بازان جهان قرار گرفت و توفیق های زیادی در حوزه ورزش کسب کردیم گفت: امیدواریم بتوانیم بیشترین تعداد سهمیه المیپک ۲۰۲۰ را کسب کنیم که بزرگترین آوردگاه قهرمانان جهان به شمار می رود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: همه تلاش این است که سهمیه بیشتری برای المپیک ۲۰۲۰ که در توکیه بزگزار می شود کسب کنیم.

سلطانی فر با اظهار اینکه مازندران یکی از قطب های بزرگ ورزش به شمار می رود گفت: جویبار قطب کشتی جهان به شمار می رود و در کشتی فرنگی، والیبال، رشته رزمی مازندران حرف هایی برای گفتن دارد.

وی گفت: تیم والیبال با وجود اینکه رتبه پنجم را در مرحله دوم را کسب کرد اما والیبال ایران جزو والیبال های رده بالای جهان است و در وزنه برداری، بسکتبال و غیره نیز شمار زیادی از ورزشکاران ملی، مازندرانی هستند.

وزیر ورزش و جوانان شمار پروژه های در دست اجرا در مازندران را ۹۰ طرح بیان کرد و گفت: سالن بزرگ شش هزار نفره ماهفروجک ساری، سالن ورزشی جویبار، پیست دوچرخه سواری و غیره از جمله پروژه ها است.

وی با اظهار اینکه مازندران دارای یک تیم با نام نساجی در لیگ برتر است گفت: مازندران زمانی دو تیم در لیگ برتر بود و این نشان می دهد که مازندران نیازمند توجه ویژه است.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه های ورزشی مازندران را بیش از ۲۱۰ میلیارد تومان بیان کرد و گفت: ۱۱ سالن شش هزار نفره نیمه کاره در کشور وجود دارد و تا پایان سال سه پروژه تکمیل می شود و تا پایان دولت تمام این پروژه پایان می رسد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ۱۶ تیم لیگ برتری که اوقات فراغت ۵۰ میلیون نفر را پر می کنند سالانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه دارند و ورزش در واقع ارزانترین راه برای غنی سازی اوقاف فراغت است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم