امروز: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۰۸۱۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
سه مرد افغانستانی که در نقشه تبهکارانه‌ای یک راننده تاکسی را ربوده و سه شبانه روز او را در یک ساختمان متروکه به اسارت در آورده بودند صبح دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک تهران در مجموع به 15 سال حبس محکوم شدند.
 به گزارش تیتر امروز به نقل از ایران ، ماجرا از تیر سال 95 با مراجعه یک راننده تاکسی به اداره پلیس ورامین تحت رسیدگی قرار گرفت.او در حالی که بشدت مورد ضرب وجرح قرار گرفته بود و سرو صورتی خونین داشت به افسر پلیس گفت: سه روز پیش در خیابان آزادی تهران سه مرد افغانستانی را به‌عنوان مسافر سوار کردم که مقصدشان ورامین بود اما آنها بعد از رسیدن به ورامین با تهدید سلاح سرد مرا به مخفیگاه خود بردند که یک خانه متروکه بود آنها سه شبانه روز مرا در آنجا نگه داشتند و شکنجه کردند تا اینکه در یک فرصت مناسب با شکستن حفاظ پنجره آلونک پا به فرار گذاشتم.مردان تبهکار گوشی تلفن همراه و خودروی مرا ربودند و قصد اخاذی از خانواده‌ام را داشتند که موفق به فرار شدم. با طرح شکایت این راننده 45 ساله کارآگاهان وارد خانه متروکه شده و در حالی که آدم‌ربایان در خواب بودند آنها را غافلگیر و دستگیر کردند.

 

این سه متهم پس از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفتند و پس از اعتراف به جرمی که مرتکب شده بودند در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کیخا و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستادند وبه آدم ربایی اعتراف کردند.

 

پس از پایان جلسه قضات دادگاه وارد شور شدند وهر یک از آنها را به اتهام شرکت در آدم ربایی به پنج سال حبس محکوم کردند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم