امروز: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۰۷۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
مدیرکل تعاون مازندران از توزیع ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبارات روستایی و عشایری بین فعالان اقتصادی در استان خبر داد.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر، کامران اصغری در نشست با خبرنگاران با تقدیر از تلاش های کارگران و اصحاب رسانه و رسالت سنگین آنان اظهار داشت: روابط کار پردغدغه ترین معاونت اداره کل تعاون به حساب می شود.

وی افزود: حدود ۱۷ هزار پرونده شکایت کارگران در سال گذشته در حوزه معاونت روابط کار بررسی شد وشرایط اقتصادی ایجاد می کند که این میزان شکایت ها نسبت به سال های قبل تر بیشتر شود.

وی با بیان اینکه دغدغه خبرنگاران بیش از مسئولان است به تلاش های انجام شده در حوزه اشتغال اشاره کرد و گفت: در حوزه اشتغال سال قبل، ۵۰۴ میلیارد تومان اعتبارات روستایی و عشایری بین فعالان اقتصادی و نواحی صنعتی تخصیص یافته که تاکنون ۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری توزیع شده است.

اصغری گفت: در بخش مشاغل مشاغل خانگی ۳۲ میلیارد تومان اعتبارات تخصیص داده شد هرچند این اعتبارات پاسخگوی نیازها نیست.

مدیرکل تعاون مازندران افزود: حدود ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی در سامانه درنظر گرفته شده که هنوز ابلاغ نشده است و بنا داریم اعتبارات حوزه تعاونی ها را در حوزه کشاورزی جدا کنیم.

وی با بیان اینکه مازندران ظرفیت خوبی برای فعالیت در حوزه تعاون دارد گفت: طرح روستا تعاون برای بهره مندی از ظرفیت بخش تعاون در روستاها مدنظر قرار دارد.

وی شمار مراکز کاریابی ها را در استان ۴۶ واحد برشمرد و گفت: ناظر ۱۰۰ درصدی بر عملکرد کاریابی ها هستیم زیرا حوزه اشتغال برون سپاری شده است.

اصغری شمار تعاونی های ثبت شده در استان را حدود ۱۴ هزار تعاونی اعلام کرد و گفت: تمرکز بر کیفیت تعاونی ها از مهمترین برنامه ها است و تقریبا بین ۶۰ تا ۷۰ درصد تعاونی ها در استان فعال هستند و هزار تعاونی غیرفعال است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور حاشیه فجر ۳۸؛ نشست «آبادان یازده شصت»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم