امروز: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۰۷۴۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
مدیر جهاد کشاورزی بابلسر از برداشت۸۰ درصدی شالیزار‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش تیترامروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، رحمانی مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت: این شهرستان ۱۴ هزار و ۳۶۳ هکتار  شالیزار دارد که تاکنون ۱۱ هزار و ۷۲۸ هکتار آن برداشت شده است.

او با بیان اینکه ۲ هزار ۶۳۵ هکتار دیگر از شالیزار‌های بابلسر نیز آماده برداشت است، افزود: با مساعد شدن شرایط جوی، برداشت برنج شتاب بیشتری می‌گیرد و تا هفته اول شهریور به پایان می‌رسد.

رحمانی با اشاره به اینکه تاکنون کشت مجدد برنج و پرورش رتون در ۹ هزار و ۵۴۶ هکتار از شالیزار‌هایی که از منابع آبی مطمئن برخوردارند انجام شد، گفت: از این میزان ۷ هزار و ۸۲۰ هکتار به کشت مجدد و یک هزار و ۷۲۶ هکتار به پرورش رتون اختصاص دارد.
 
مدیر جهاد کشاورزی بابلسرافزود: بابلسر با دارابودن ۲۳ هزار و ۹۰۹ هکتار شالیزار شامل کشت اول، نشاء مجدد و پرورش رتون و تولید سالانه ۶۶ هزار و ۱۱۶ تن برنج سفید، تولید کننده ۵ تا ۷ درصد برنج مازندران می‌باشد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور حاشیه فجر ۳۸؛ نشست «آبادان یازده شصت»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم