امروز: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۰۶۳۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با اشاره به اظهارات رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره کم کاری نمایندگان شمال گفت: وی توپ کم کاری ها را به زمین نمایندگان می اندازد.

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،قاسم احمدی لاشکی در اختتامیه نخستین جشنواره خزر در چالوس با اشاره به سختی های کار خبرنگاران و اثر بخشی آنان در جامعه گفت:  با توجه به اینکه در جمع اعضای اتحادیه خانه‌های مطبوعات شمال کشور هستیم،  باید بگویم که این منطقه از کشور حدود ۹ میلیون نفر جمعیت دارد اما در واقع خانه دوم ایرانیان بوده و خدمتی که مردم شمال کشور به گردشگران ارائه می‌کنند بیش از یک ملت است.

وی افزود: خدماتی که دولت به این منطقه ارائه می دهد در حد سه استان  بوده در حالی که مردم شمال کشور همواره خدمات ملی و بین المللی ارائه می‌دهند و باید توجه به این منطقه بیشتر شود.

احمدی لاشکی با بیان اینکه استان‌های ساحلی میزبان چند هزار نفر گردشگر خارجی در این روزها هستند، اضافه کرد: رسانه ها باید فرصت ها و تهدیدهای این مسئله مهم را به قلم بیاورند.

رئیس فراکسیون مطبوعات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زباله بلای جدی طبیعت شمال بوده و بر جان اولین خلقت خداوند شلاق می‌زند گفت: این در حالی است که ما برای حل این معضل توپ را به زمین یکدیگر می اندازیم.

احمدی لاشکی با اشاره به صحبت‌های رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور  درباره کم کاری نمایندگان شمال برای حل معضل پسماند اظهار داشت:  کلانتری ۱۲ سال وزیر جهاد کشاورزی کشور بوده و باید پاسخگوی بسیاری نارسایی‌ها در این زمینه از جمله تغییر کاربری ها باشد این در حالی است که توپ کم‌کاری خود را به زمین نمایندگان شمال می اندازد.

وی  با تاکید بر اینکه رسانه باید با ادبیات فاخر جواب این ادبیات نافاخر  رئیس محیط زیست کشور را بدهد، ادامه داد: پسماند  مشکل جدی شمال کشور بوده و در تیرماه که این لایحه به صحن مجلس آمد با رای بالای مصوب شده و پس از اینکه  شورای نگهبان ایراد به آن وارد کرد، با بازگشت مجدد به صحن مجلس همچنان نمایندگان شمال کشور از  این لایحه دفاع جدی می کنند.

این نماینده مجلس خطاب به رئیس سازمان محیط زیست کشور گفت: اگر اطلاعات نداریم بهتر است حرف نزنیم.

 وی  همچنین در بحث انتقال آب دریای خزر هم گفت: به هیچ وجه آن را منطقی ندانسته و آن را خلاف اصول محیط زیست می دانیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم