امروز: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۰۶۳۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
نماینده مردم قائمشهر در مجلس:
عبداله رضیان در مجلس با اشاره به ممنوعیت واردات برنج گفت: متاسفانه حجم بالای برنج از هند وارد شده است.

به گزارش تیتر امروز به نقل از خبرنگار مهر، عبداله رضیان در جلسه شورای اداری شهرستان قائم‌شهر، شرایط حاضر در کشور را خاص دانست و گفت: مشکلات اقتصادی و نارسائیهایی که وجود دارد از جمله کمبود منابع و اعتبارات شرایط کشور را خاص کرده‌است.

وی ادامه داد: بودجه سال آینده بازنگری شد و از میزان بودجه عمومی ۴۱۲ هزار میلیارد تومانی ۱۳۸ هزار میلیارد تومان کم شد.

وی با بیان اینکه نیاز به حرکت جهادی و خارج از فضای عادی موجود در کشور داریم تا سال را پیش ببریم گفت: دشمن هر کاری کرد نتوانست توفیقی حاصل کند، چون ما مردم بزرگی داریم که باید قدرشان را بدانیم و برای تغییر وضعیت موجود و تحقق اقتصاد مقاومتی بعنوان محور، تلاش کنیم.

رضیان به بحث ممنوعیت واردات برنج اشاره کرد و افزود: برنج از موضوعات مهم استانهای شمالی محسوب می‌شود که از نظر اقتصادی حائز اهمیت است.

نماینده مجلس تصریح کرد: در بحث نفت در برابر غذا حجم بالای برنج از هند وارد شد اما مبنا بر این است که تا زمانیکه فصل برداشت تمام نشود و قیمت برنج تثبیت نشود، این برنجها در انبار باقی بمانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات و زیرساختهای قائم‌شهر اشاره کرد و اظهار داشت: متأسفانه به صنعت این شهرستان بصورت جدی با توجه به ظرفیتهایی که دارد توجه نشده‌است.

رضیان در پایان در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان رازی گفت: بنا بر قولی که وزارت بهداشت و درمان به ما داده تا پایان سال بحث سخت افزاری این بیمارستان به اتمام خواهد رسید.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم