امروز: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۰۳۸۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
مدیرکل فرهنگی و ارشاد اسلامی مازندران:
عباس زارع گفت: با ساخت خانه مطبوعات در استان خانه به دوشی اصحاب رسانه و مطبوعات در استان پایان می یابد.
به گزارش  تیتر امروز به نقل از خبرنگار مهر، عباس زارع شنبه شب درآیین تجلیل از خبرنگاران عضو خانه مطبوعات مازندران که در مجتمع آموزشی ورفاهی نفت محمودآباد برگزار شد، به بیان برخی مشکلات حوزه های خبرنگاران در سطح استان اشاره کرد و ادامه داد، موضوع بیمه به عنوان مشکل همه خبرنگاران است و وزارت ارشاد سه روش بیمه ای را مشخص کرده و درهمین راستا برشوری برای بیمه دراین مراسم آماده شده است.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران ادامه داد، بیمه ای تحت عنوان سامانه جامع بیمه هنرمندان وخبرنگاران، بیمه حرف ومشاغل از جمله شیوه ها برای بیمه شدن خبرنگاران و اصحاب رسانه به شمار می رود.

زارع به آمار رسانه های دارای مجوز در استان اشاره کرد و افزود: تاکنون ۴۷۲ مجوز رسانه ها در استان صادره شده و ۱۳۰ کانال تگرامی را مجوز دادیم.

وی درخصوص زمین برای ساخت خانه مطبوعات استان نیز گفت، با هماهنگی استاندار مازندران این خانه در خیابان فرهنگ ساری به خانه مطبوعات واگذار شده وتلاش خواهد شد دراین هفته کلنگ زنی شود تا خبرنگاران نیز از خانه به دوشی دربیایند.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران، گفت، با تعاملی که دوستان رسانه ای درقالب خانه مطبوعات وبسیج رسانه ای دارند، در حد توان مشکلات استان را رصد وبا پیگیری درست اقدام به برطرف کردن مشکلات داشته باشند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم