امروز: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۰۹۴۷۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
اعضای شورای شهر ساری اکنون بر سر یک جدال نفسگیر برای تعیین شهردار قرار گرفته‌اند و گویا هرچه زمان بیشتری می‌گذرد، این ماراتن نفسگیرتر می‌شود...


تیترامروز: انتخاب شهردار برای کهن شهر ساری گویا سخت‌تر از هر زمان دیگری شده است!

اعضای شورای شهر ساری اکنون بر سر یک جدال نفسگیر برای تعیین شهردار قرار گرفته‌اند و گویا هرچه زمان بیشتری می‌گذرد، این ماراتن نفسگیرتر می‌شود...

اکنون بعد از حواشی به وجود آمده پیرامون انتخاب عبدالحمید فرزانه برای سکانداری شهرداری ساری و کنار گذاشتن وی از گزینه نهایی برای شهرداری مرکز استان، گزینه‌های دیگری مطرح شده است.

اکنون طی همین دو سه روز گذشته، دوقطبی اولیه سعید نجاریان ساروی و رجبی بیجاربنه، به سه قطبی نجاریان، رجبی و نقیبی و سپس به چندقطبی علی اسد فرماندار فعلی جویبار و فرماندار سابق بابلسر با سابقه مدیرکلی راه و شهرسازی مازندران، سید مسعود مدینه رئیس فعلی شورای اسلامی شهر ساری، جواد طالبی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران، حمید هاشمی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و قربانیان و وحید اکبری تبدیل شد و البته این تازه گویا آغاز راه سخت و دشوار تعیین شهردار برای مرکز استان مازندران است.

همانطور که از قبل هم پیش بینی‌هایی صورت گرفته بود جلسه روز گذشته شورای شهر ساری در خصوص تعیین و بررسی تصدی شهرداری به دلیل حساسیت موضوع بازتابی نداشته و نتیجه‌ای حاصل نشد.

در جدال انتخاب شهردارساری اعضای شورای شهر در جلسه دیروز هم بر سر انتخاب اسامی به نتیجه نرسیدند که ماحصل این جلسه این شد که هر یک از اعضا در صورت اعلام اسامی از سوی خود باید درخواست کتبی از سوی فرد و خود عضو شورا به ریاست شورا اعلام و ارسال نماید.

در جلسه بعدی شورا نیز مقرر شد که هریک از اسامی اعلام شده در صحن شورای شهر ساری مورد بررسی و اظهار نظر قرارگیرد.

تا بحال ۳نفر به صورت کتبی برای تصدی شهرداری ساری اعلام حضور کردند اما تا تعیین نهایی انتخاب شهرداری ساری نیاز به برگزاری جلسات بیشتری برای بررسی و اعلام نتیجه وجود دارد که در صورت عدم دستیابی به نتیجه مطلوب، پای استاندار مازندران را نیز به میان خواهد کشید...

برخی آگاهان معتقدند که رسیدن به یک فرد واحد به عنوان شهردار ساری در این دور از شورای شهر به این دلیل دشوار شده است که با توجه به حجم بالای مسائل و مشکلات اقتصادی و کاهش منابع و درآمد و افزایش چندبرابری نیروی انسانی، شهردار جدید با چالش‌های بسیار جدی مواجه خواهد شد و به همین خاطر نیز کسی ریسک نمی‌کند که مسئولیت یک شهرداری ورشکسته بالقوه را تحویل بگیرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم