امروز: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۰۹۳۹۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
طرح بسیج همگام با کشاورز با همکاری سپاه کربلا درمازندران آغاز شد.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،اسدالله تیموری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ساری در مراسم افتتاحیه طرح بسیج همگام با کشاورز در ساری با بیان اینکه کشاورزی محور توسعه به شمار می‌رود افزود: امروزه سهم کشاورزی در اقتصاد کشور بیش از پنج تا شش درصد نیست.

وی با اظهار اینکه کشاورزی از اهداف اساسی خود دور ماند افزود: کشاورزی ما تاکنون صدمات جدی به خود دیده است و در بخش سیاستگذاران نیز توجه‌ای به آن نشده است.

تیموری با اشاره به اعمال تحریم‌ها علیه کشور ادامه داد: هدف تحریم‌ها، اثرات سو استفاده اجتماعی در جامعه است ولی خوشبختانه در سال‌های قبل ایران اسلامی مقابله همه توطئه‌ها ایستاده است.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ساری یادآور شد: محصولات متنوعی در ایران تولید می‌شود و باید ازظرفیت بخش کشاورزی برای رونق تولید استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۵۰ متخصص در دانشگاه علوم کشاورزی مشغول فعالیت هستند افزود: باید به کشاورزی به نگاه علمی توجه کرد و می‌توان کاستی‌های بخش علمی و تکنولوژی را جبران کرد.

سالانه بیش از هفت میلیون تن محصولات کشاورزی در مازندران تولید می‌شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم