امروز: ۲۲ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۰۹۳۰۴
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
فرماندار بهشهر:
هادی خنجری گفت: اعتبارات مصوب شهرستان ۴۱ میلیارد تومان بود که تاکنون ۴۱ درصد از اعتبارات مصوب بهشهر محقق شد.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،هادی خنجری در جلسه شورای اداری بهشهر با اشاره به تحقق ۴۱ درصدی اعتبارات شهرستان افزود: انتخابات از مسائل مهم کشور در سال جاری است و از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری انتخاباتی سالم و سلامت آن تلاش خواهیم کرد.

فرماندار بهشهر بیان داشت: در پی همه ناملایمت هایی که از سوی دشمنان بر ما روا می‌شود؛ خبری همه ما را خوشحال کرد و اقتدار نظام در پاسخگویی به دزدی دریایی انگلیس با ورود سپاه و ساقط کردن کشتی دزد دریایی انگلیس نشان داد که خاک و دریای جمهوری اسلامی ایران جای یاوه گویی دشمنان نیست و ایران اسلامی پای همه ارزش‌ها ایستاده و کوتاه نخواهد آمد.

وی افزود: ساخت و ساز غیر مجاز به عنوان یک دغدغه جدی است و باید با حساسیت بیشتر وارد شد و دستگاه‌ها غافل از این وظیفه نشوند.

این مسئول با تاکید بر اجرای درست طرح دریا یادآور شد: اهتمام در طرح ساماندهی دریا انجام و نظارت کامل اعمال و مشکلات برطرف شود.

خنجری در ادامه با تاکید بر کنترل بازار گفت: در حوزه تنظیم بازار تاکید بر حفظ و کنترل بازار است و همه افراد اثرگذار باید ظرفیت خود را تجمیع کنند.

فرماندار بهشهر یادآور شد: اقدامات اساسی در بخش کنترل بازار و قیمت‌ها، توسط دولت انجام شده و باید ضعف بیان و شرایط به گونه‌ای باشد که کنترل محسوس انجام و همگان حساس شده و از سو استفاده خودداری شود.

وی با اشاره به پنجم مرداد به عنوان اقامه اولین نماز جمعه در ایران افزود: حضور مدیران در نماز جمعه به عنوان پایگاه مهم مردمی از ضرورت‌های لازم است که باید حضور پررنگی داشته باشیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم