امروز: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۹۱۸۶
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
استاندار مازندران تاکید کرد:
احمد حسین زادگان با اشاره به مشکلات بودجه ای خواستار اولویت بندی طرح ها برای اجرا و تکمیل شد.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،احمد حسین زادگان در جلسه شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه وضعیت بودجه ای و اعتباری خوب نیست گفت: ناامیدی در شرایطی که با جنگ اقتصادی مواجه هستیم، نگران کننده است.

وی افزود: در شرایط کنونی باید پروژه ها را اولویت بندی کنیم و در شرایط خاص اقتصادی باید با اولویت بندی طرح ها، مشکلات را حل کنیم.

وی درباره واگذاری پروژه ها با تاکید بر استفاده از این ظرفیت ها گفت: همچنین با بهره گیری از ظرفیت مالیات، صرفه جویی، اولویت بندی طرح ها و پروژه ها، کارها را پیش بریم.

استاندار مازندران با اظهار اینکه تمامی بخش ها به دلیل شرایط خاص کشور با کمبود اعتبار مواجه هستند به موضوع پارک موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران اشاره کرد و گفت: بخشی از فرهنگ ما وابسته به دوران دفاع مقدس است و برای تکمیل آن باید کمک کنیم.

حسین زادگان بر لزوم انتقال و آشنایی نسل جدید با فرهنگ دفاع مقدس اظهار داشت: در همه استان ها، پارک موزه به سرانجام رسید و در استان نیز باید روند ساخت تسریع شود. استاندار مازندران درباره توزیع اعتبارات از محل درآمدهای نفتی گفت: اعتبار ابلاغی ما در سال جاری ۹۸۸ میلیارد تومان است و امیدواریم با پیگیری مسئولان این اعتبار جذب شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم