امروز: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۹۱۸۵
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان:
حسین افضلی گفت: در زمینه تولید برق در استان مازندران با مشکل مواجه هستیم.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،حسین افضلی در جلسه شورای برنامه ریزی استان مازندران میزان تولید برق در استان مازندران را هزار و ۳۰۰ مگاوات بیان کرد و گفت: در زمینه تولید با مشکل مواجه هستیم.

وی خواستار تلاش و حمایت مجمع نمایندگان مازندران برای تأمین اعتبار لازم و افزایش ظرفیت‌های تولیدی برق در استان شد.

وی با اشاره به تخصیص اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومانی برای اجرای پروژه‌های برق در استان مازندران از جذب ۵۰ درصدی این اعتبار خبر داد.

عسگری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این جلسه میزان اعتبارات درنظرگرفته شده برای این نهاد در استان کاهش یافته است گفت: این درحالی است که سال قبل ۱۷ هزار نفر به ظرفیت‌های فنی و حرفه‌ای افزوده شده است بدون آنکه به سرانه فضا و اعتبارات اضافه شود.

وی افزود: سال قبل هشت میلیارد تومان از محل کمک‌های خیران جذب آموزش و پرورش شده است و باید برای کمک به مراکز فنی و حرفه‌ای در استان اعتبار درنظر گرفته شود.

نیکزاد یادآور شد: سال قبل ۱۷ هزار دانش آموز به مراکز فنی و حرفه‌ای و هنرستان‌ها افزوده شده است درحالی که شاخص‌های اعتباری کاهش داشته است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم