امروز: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۸۷۹۷
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
سیدجعفر ساداتی سرپرست پلیس آگاهی مازندران از کشف ۷۰۰ لیتر روغن موتور تقلبی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال در شهرستان ساری خبر داد و گفت: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم و محل نگهداری روغن موتور تقلبی شدند.

به گزارش تیترامروز سرهنگ سیدجعفر ساداتی سرپرست پلیس آگاهی مازندران از کشف ۷۰۰ لیتر روغن موتور تقلبی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال در شهرستان ساری خبر داد و گفت: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم و محل نگهداری روغن موتور تقلبی شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و در بازدید از محل نگهداری کالا توسط وی ۷۰۰ لیتر روغن موتور تقلبی کشف کردند.

وی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ ۷۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و محل نگهداری کالا پلمب شد.


دستگیری ۳۷ سارق سابقه دار در ساری

سرهنگ ناصر علی صفر پور فرماندهی انتظامی شهرستان ساری از دستگیری ۳۷ سارق سابقه دار و کشف ۸ میلیارد ریالی اموال مسروقه در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده این شهرستان خبر داد.

وی افزود: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهر ساری به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت:در اجرای این طرح مأموران با هماهنگی‌های قضائی، در عملیاتی ضربتی با حضور در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز این شهرستان، ۳ دوچرخه، ۲ موتور سیکلت، ۴ اره برقی، ۲۰۰ متر کابل برق، ۴ دستگاه دریل برقی، و مقادیر قابل توجه اموال سرقتی منزل کشف کردند.

سرهنگ صفر پور با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح، افزود: در این طرح ۳۷ متهم به سرقت، سارقان سابقه دار و فروشندگان مواد مخدر  دستگیر شدند.

وی گفت: در اجرای این طرح ۱۰۱ موتور سیکلت و ۴۱ خودروی متخلف توقیف شدند.

سرهنگ صفر پور ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، گفت: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و آسایش و آرامش برای مردم است.

 

کشف ۲۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی در گلوگاه

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای با ۲۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد وگفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد اماکن خصوصی، موضوع در در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرارگرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، ماموران موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.
سرهنگ عنایتی گفت: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، افزود: متهمان ضمن اعتراف به ۲۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، ساختمان‌های نیمه کاره، سیم و کابل برق در سطح شهرستان، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

کشف ۱۷ فقره سرقت داخل خودرو در بابل


سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری سارق اموال و قطعات داخلی خودرو و موتورسیکلت با ۱۷ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پاسگاه انتظامی "حیدرکلا" با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، سارق را شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه پس از هماهنگی‌های قضائی، متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر شد، افزود: در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۷ فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودرو و موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ جعفری از تشکیل پرونده مقدماتی و معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و به رانندگان و مالکان خودرو‌ها توصیه کرد: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی و خودداری از قرار دادن اشیاء گران قیمت و وجه نقد در داخل خودرو، از پارک خودرو در محیط‌های تاریک و فاقد روشنایی مناسب خودداری کنند.

 

دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۸ فقره سرقت در نوشهر

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از دستگیری ۲ سارق سابقه دار اماکن خصوصی با ۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی سارق حرفه‌ای را که دارای سوابق متعدد کیفری در این شهرستان بوده است به عنوان مظنون شناسایی کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در عملیاتی ضربتی، متهم و یکی از همدستان وی را حین سرقت یکی از اماکن خصوصی این شهرستان دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۸ فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر ضمن هشدار به صاحبان اماکن خصوصی، ساختمان‌های نیمه کاره و در حال ساخت از آنان، خواست: ضمن رعایت اصول ایمنی و امنیتی و استفاده از نگهبان، از رها کردن وسایل و تجهیزات ساختمانی در محل کار اجتناب کردنه و لوازم کار و وسایل را در جای امن نگهداری کنند.

دستگیری ۶ سارق اماکن خصوصی در کلاردشت

سرهنگ قاسم عزیزی کرانی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۸ فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۶ سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی در این شهرستان شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت با اشاره به این که متهمان تاکنون به ۸ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند، گفت: این ۲ سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

وی با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدار‌های انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند./ yjcنظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم