امروز: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۸۷۲۳
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
سکان‌ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به دست «زارع» سپرده شد.
به گزارش تیتر امروز، «عباس زارع» معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران منصوب شد.
زارع پیش از این به مدت 5 سال معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بوده است.
فعالیت اجرایی عباس زارع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 85 به عنوان کارشناس سمعی و بصری در شهرستان بهشهر شروع شد و در طول این سال‌ها مسئولیت فرهنگی، مسئول واحد چاپ و نشر اداره کل ارشاد، رئیس اداره فرهنگی، معاون فرهنگی، هنری و سینمایی اداره کل و عضو هیات منصفه مطبوعات را در سوابق اجرایی خود در دستگاه فرهنگی مازندران به ثبت رسانده است.
عباس زارع که خاستگاه‌اش فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بوده و پرورش یافته سیستم فرهنگی استان است پله پله توانست با توانمندی به جایگاه مدیرکلی برسد و بنا به اعتمادی که به فرزند مازندران شده است روز یکشنبه مراسم معارفه‌ای با حضور مسئولان کشوری و استانی انجام و به طور رسمی سکان فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به او سپرده می‌شود.
پیش از این در دولت تدبیر و امید، احد جاودانی به مدت 4 سال و محمود شالویی به مدت یک سال مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را در اختیار داشتند.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم