امروز: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۸۶۹۴
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
استاندار مازندران:
احمد حسین‌زادگان با تاکید بر توسعه مناطق استان از طریق مسئولان و ائمه جمعه گفت: آزادسازی سواحل مازندران با همکاری قوه قضائیه پیگیری می‌شود.

به گزارش تیتر امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، احمد حسین‌زادگان امروز در همایش ائمه جمعه مازندران در امیرکلای بابل اظهار داشت: سعی کردیم ارتباط و تعامل با کشورهای‌ همسایه را در شرایط کنونی کشور در قالب سه همایش بین‌المللی دنبال کنیم.

وی افزود: فعال‌سازی کارخانجات و مجموعه‌های تولیدی استان را در ستاد رفع موانع تولید در حال پیگیری هستیم و نتایج خوبی داشته ایم.سیل در مازندران با همدلی مردم و مسئولان مهار شد و امروز شاهد بازسازی بسیاری از نقاط آسیب دیده هستیم، احداث منازل مسکونی جدید در حال انجام و پیگیری است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه هنوز از ظرفت دریا استفاده نکردیم، آزادسازی سواحل با همراهی قوه قضاییه در حال پیگیری است، تصریح کرد:یکی از اولویت‌های مدیریتی استان پسماند است، اعتبار خوبی در این رابطه اختصاص یافته است که تلاش داریم تا تخصیص یابد.

حسین‌زادگان با بیان اینکه ایجاد منطقه آزاد در مازندران را در حال پیگیری هستیم تا شاهد تحقق و عملیاتی شدن آن باشیم، افزود: احداث منازل مسکونی جدید نیز در حال انجام و پیگیری بوده و تلاش داریم طبق قولی که دادیم برنامه های این حوزه در موعد مقرر به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه هنوز از ظرفیت دریا بویژه اقصاد دریا و گردشگری دریایی استفاده نکردیم و این بخش از جمله ظرفیت‌های موثر در اعتلای استان است، گفت: آزاد سازی سواحل نیز با همراهی قوه قضاییه در حال پیگیری است و روند خوبی نیز داشته است.

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه توزیع بودجه سلیقه ای نیست و شاخص‌های مربوط به خود را دارد، تصریح کرد: ساماندهی پسماند از جمله اولویت‌های مدیریتی بنده است و اعتبار خوبی به این مسئله اختصاص یافته است که تلاش داریم تا تخصیص یابد.

استاندار مازندران با بیان اینکه ایجاد منطقه آزاد در مازندران را به جد پیگیری می‌کنیم تا شاهد تحقق عملیاتی آن باشیم، افزود: از حمایتهای ائمه جمعه از برنامه‌های دولت در استان قدردانی می کنم و معتقد هستم با همدلی و هم افزایی می توان مشکلات را از مسیر توسعه مازندران برداشت.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم