امروز: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۸۶۵۱
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:
حجت الاسلام سید عبدالرحیم توکل، از خادم یاران رضوی به عنوان یکی از ظرفیت مهم در ماموریت های فرهنگی آستان قدس وترویج محبت اهل بیت (ع) در میان قشرهای مختلف مردم یاد کرد.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،حجت الاسلام سید عبدالرحیم توکل در اجتماع ۲ هزار نفری خادم یاران رضوی شهرستان آمل در مصلای قدس این شهر گفت: آستان قدس رضوی مرکز خدمت رسانی به مردم است و ظرفیت‌های حوزه فرهنگی باید به شایستگی برنامه ریزی و به کار گرفته شوند و مقوله بازی‌های سیاسی و منفعت طلبی از این بخش به دور است.

وی افزود: خادم یاران رضوی با انگیزه الهی به عنوان خادم امام مهربانی‌ها زیر سایه پرچم حضرت ثامن الحجج (ع) توفیق خدمت را افتخار بزرگی برای خود دانسته و بدون چشم‌داشت مادی در صحنه‌های خدمت به عنوان خادم یار رضوی حاضر می‌شوند.

نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان رهبری، ادامه داد، کار ارزشمند و بزرگی با اجرای طرح خادم یاری در حمایت از محرومین و نیازمندان جامعه در همه شهرهای کشور انجام می‌گیرد و کسانی که علاقه‌مند به خادمی درگاه علی بن موسی‌الرضا (ع) هستند می‌توانند در شهر خود نیز منشأ خیر و برکت باشند.

حجت الاسلام توکل با بیان اینکه دو هدف و مأموریت عمده از سوی خادم یاران رضوی مورد انتظار است، تصریح کرد، یاد امام رضا (ع) به عنوان ولی نعمت در جمهوری اسلامی ومحبت این امام رئوف باید در دل قشرهای مختلف مردم زنده وهمواره جاری شود وهدف دوم اینکه خادم یاران به عنوان خادمان زائران امام رضا (ع) هستند واین خدمت وهمراهی در رکاب امام هشتم فرصت ارزشمندی است که نصیب افراد خاص با ویژگی‌های درونی خاص می‌شود.

حدود ۱۶ هزار مازندرانی خادم یار رضوی

مسئول خادم یاران آستان قدس رضوی در استان مازندران هم دراین همایش گفت، تاکنون ۱۵ هزار و ۸۹۶ مازندرانی به عنوان خادم یار رضوی در سامانه مخصوص به این آستان مقدس نام نویسی واعلام آمادگی کردند.

مسلمی با بیان اینکه خادم یاران پس ازتکمیل فرم‌های مخصوص نام نویسی وبرخی تشریفات اداری در راستای تحقق مأموریت‌های تعریف شده توفیق انتخاب شیفت خادمی در حرم مطهر رضوی را پیدا می‌کنند، یادآورشد، دفتر نمایندگی آستان قدس در استان مازندران پذیرای تجارب و اندیشه‌های سازنده در حوزه فرهنگی و اجتماعی است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم