امروز: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۸۵۶۶
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
تجربه نشان داده بسیاری از پروژه‌هایی که ساخت آنان به سریال‌های چندقسمتی بلندمدت تبدیل شده در موعد مقرر به پایان نمی‌رسد و همچنان بازدیدها و نشست‌ها ادامه خواهد داشت ولی امیدواریم این کلیشه برای بیمارستان رازی قائم‌شهر رقم نخورد.

انتظار برای تکمیل بیمارستان رازی قائم‌شهر 10 ساله شد

به گزارش تیتر امروز به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مرکز آموزشی درمانی رازی قائم‌شهر از جمله مراکز آموزشی و درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران بوده که در سال ۱۳۱۳ تأسیس شده و به ارائه خدمات به بیماران می‌پردازد.

چندسالی است که قرار است ساختمان قدیمی بیمارستان جای خود را به ساختمان نوساز دهد. ساختمان جدید اورژانس بیمارستان رازی در 5 طبقه پی‌ریزی شد تا هرچه زودتر مراحل ساخت آن به پایان برسد و همراه با آن خیال بیماران، همراهان و حتی کادرپزشکی این بیمارستان مهم عفونی راحت شود ولی هربار گره‌ای در کار می‌افتاد و همین امر سبب شد تا این بیمارستان جدید همچنان در اندرخم کوچه‌های کمبود بودجه و اعتبارات درجا بزند.

 پیگیری‌های دو نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی و اهمیت وجود این بیمارستان مسؤولان را بر آن داشت تا هرچه زودتر فکری به‌حال آن بکنند و در همین راستا امروز هیأتی از سوی وزارت بهداشت راهی قائم‌شهر شدند و بازدیدی از بیمارستان و روند احداث آن انجام دادند تا از کم و کیف ماجرا باخبر شوند.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: از جمله مسائلی که در بازدید مطرح شد بررسی چگونگی سرعت‌بخشیدن  به روند اجرایی پروژه بیمارستان جایگزین رازی قائم‌شهر بود.

یحیی یوسف‌پور تصریح کرد:  این بیمارستان بعد از گذشت 10سال هنوز به بهره‌برداری نرسیده  و بر اساس توافق‌های صورت گرفته پایان سال 98 آخرین مهلت برای اتمام و بهره‌برداری ساختمان جدید این بیمارستان اعلام شد.

وی با بیان اینکه بیمارستان رازی یکی از قدیمی‌ترین بیمارستان های‌دولتی مازندران محسوب می‌شود، اظهار کرد: کمبود فضا و امکانات ارائه خدمات درمانی این بیمارستان به مردم و بیماران در شرایط غیر استاندارد انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر از تأمین و تزریق اعتبارات لازم برای اجرای کامل این پروژه خبر داد و گفت: برای ساخت بیمارستان 272 تختخوابی جدید تاکنون با 73 درصد پیشرفت فیزیکی 36 میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل عملیات ساختمانی آن به 70 میلیارد تومان اعتبار جدید نیازمندیم.

به گزارش فارس، تجربه نشان داده بسیاری از پروژه‌هایی که ساخت آنان به سریال‌های چندقسمتی بلندمدت تبدیل شده در موعد مقرر به پایان نمی‌رسد و همچنان بازدیدها و نشست‌ها ادامه خواهد داشت ولی امیدواریم این کلیشه برای بیمارستان رازی قائم‌شهر رقم نخورد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم