امروز: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۰۸۴۰۰
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
«حجت نظری» عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که محمدجواد حق شناس عضو دیگر این شورا که به دادسرای ارشاد احضار شده بود با قرار کفالت آزاد شد.
ایرنا: «حجت نظری» عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که محمدجواد حق شناس عضو دیگر این شورا که به دادسرای ارشاد احضار شده بود با قرار کفالت آزاد شد.

نظری شامگاه شنبه در مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دقایقی پیش با دکتر حق شناس (رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران) از دادسرای ارشاد خارج شدیم.

وی افزود: ایشان چند ساعت در دادسرا بودند و سرانجام با قرار کفالت آزاد شدند.

حق‌شناس با قرار کفالت آزاد شد

نظری ادامه داد: طبق صورتجلسه بازپرسی (حق شناس) صوت ربنایی را که در اینستاگرام منتشر کرده بودند، حذف و توضیحی در این باره نوشتند که قرار شد تا پایان رسیدگی در صفحه اینستاگرام ایشان باقی بماند.

حق شناس نیز دقایقی پیش در توضیح حذف کلیپ صوتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «با توجه به تردیدهای ایجاد شده در مورد فحوای فتوای رهبر معظم در خصوص انتشار کلیپ صوتی ربنا، نسبت به حذف آن اقدام کردم».
به گزارش ایرنا هفته گذشته حق شناس در نامه‌ای خطاب به محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران به تشریح ماجرای احضارش به دادسرا پرداخت.

برخی منابع همان زمان احضار حق‌شناس را به دلیل انتشار مناجات ربنا با صدای یک خواننده زن در اینستاگرامش عنوان کرده بودند.

حق شناس نخستین عضو شورای تهران در دوره پنجم نیست که به مراجع قضائی احضار شده طی ماه‌های اخیر محمود میرلوحی و ناهید خداکرمی نیز احضار و پس از برگزاری دادگاه برای آنان احکامی صادر شده بود.

صدور حکم دادگاه برای میرلوحی به علت شکایت محمدباقر قالیباف- شهردار ۱۲ ساله تهران- از وی بوده و خداکرمی نیز با شکایت ستاد امربه معروف و نهی از منکر اصفهان به دادگاه رفته است.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم