امروز: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۰۸۱۴۶
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
سرپرست شهرداری ساری:
فرزانه با اشاره به اینکه تمام مقاومتم اجرای دقیق قانون است، گفت: بعد از دوره سرپرستی برای تثبیت در جایگاه شهردار ساری تایید و یا رد شوم فرقی ندارد در هر صورت پرسنل شهرداری مرکز مازندران خواهم بود.
عبدالحمید فرزانه کناری که بیش از سه دهه در شهرداری ساری به عنوان کارمند رده بالا و در پست معاونت فعالیت کرده است بعد از مهدی عبوری به عنوان سرپرست شهرداری مرکز استان با 5 رای موافق و 4 رای مخالف اعضای شورای شهر ساری انتخاب شد.
طبق قانون مدت سرپرستی در هر نهاد و سازمانی سه ماه است. در حال حاضر بحث‌های زیادی برای تایید و یا رد صلاحیت این سرپرست به عنوان شهردار ساری از سوی رسانه‌ها به ویژه گروه‌های اجتماعی در فضای مجازی مطرح شده است که در این خصوص «عبدالحمید فرزانه» در گفت‌وگو با تیتر امروز درباره تثبیت جایگاه خود به عنوان شهردار مرکز استان مازندران اظهار کرد:« با احترام به معتمدین شهرساری نگاه من این است از روزی که سرپرست شهرداری شدم روند تایید من در حال گذران مراحل کاری اداریست»
او گفته است؛ «فرزانه چه حکم بگیرد و چه حکم(حکم شهردار ساری) را نگیرد در هر صورت پرسنل شهرداری مرکز مازندران خواهد بود»
فرزانه افزود: «از این ببعد تمام مقاومت من اجرای دقیق قانون است»
سرپرست شهرداری ساری در پاسخ به سوالی مبنی نبر اینکه در این مدت سه ماهه چه میزان اثرگذار بودید، تصریح کرد:« پاسخ این سوال را افکار عمومی باید بدهند که یقینا رضایت نسبی را در برداشته است»
البته انتخاب شهردار ساری با دخالت و حواشی زیادی روبه رو است به ویژه دو جناح مخالف و موافقی که در پارلمان شهری وجود دارد.
اما فرزانه در این خصوص گفته است: «رای موافق از اعضای شورای شهر اخذ شد؛ چیزی به عنوان موافق و مخالف در شورای شهر ساری ندارم. ولی  نظرهمه موافقین، مدیریت شهری و نمایندگان برای من محترم است. در حال کار کردن هستم و هدفم خدمت رسانی به شهروندان و توسعه متوازن شهری است»
این در حالیست که رسانه‌های مجازی و برخی خبرگزاری‌ها در خصوص تایید و یا رد صلاحیت سرپرست شهرداری ساری اخباری متعددی منتشر کردند که به نقل از منابع موثق بوده است حتی از ورود شهردار غیر بومی و بومی هم فردی را به معرفی کردند.
اما فرزانه در این خصوص توضیح داد:« نظرات شخصی زیادی است که به نظر من مهم نیست، البته تصمیم نهایی انتخاب در این خصوص بر عهده مدیریت شهری خواهد بود»
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: