امروز: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۴۳۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
زنی با مراجعه به پلیس آگاهی از ربوده‌شدن خود و فرزندانش خبر داد اما در تحقیقات جنایی بخشی از اظهاراتش زیر سؤال رفت.
 به گزارش تیتر امروز به نقل از خبرآنلاین ، این زن جوان 22 خرداد با مراجعه به دادسرای جنایی تهران و طرح شکایتی درباره ربوده‌شدن خودش در میدان هفت‌تیر گفت: از متروی میدان هفتم تیر بیرون آمده بودم که  ناگهان دو مرد جوان من را داخل ماشینی انداختند و ربودند. آنها در راه من را کتک زدند و بعد هم مجبورم کردند یک میلیون و 800 هزارتومانی را که در کارت داشتم برایشان واریز کنم و همین‌طور هفت میلیون دیگری را که در حسابی بود با چک رمزدار از حسابم خارج کنم و به آنها بدهم.

 

این زن همچنین ادامه داد: آنهایی که من را ربوده بودند، تهدید کردند اگر فکر فرار به سرم بزند یا بخواهم در بانک داد و فریاد راه بیندازم یکی از همدستان‌شان  که در نزدیکی خانه من است، سراغ فرزندانم می‌رود و آنها را می‌کشد. برای همین من هر چه داشتم به آدم‌رباها دادم. اما وقتی به خانه رفتم، دیدم از بچه‌هایم خبری نیست برای همین فوری برای شکایت مراجعه کردم و گمان می‌کنم  آنهایی که من را ربوده بودند، در مفقودشدن بچه‌هایم نقش دارند.

با طرح این شکایت و اطلاعاتی که زن جوان در اختیار بازپرس زمانی، رئیس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، قرار داد، او از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ خواست در این‌باره تحقیق کنند.

 

با شروع تحقیقات متهمی که اطلاعات او در اختیار مأموران قرار گرفته بود، شناسایی و دستگیر شد اما او در بازجویی‌ها اظهاراتی متفاوت با شاکی پرونده را مطرح کرد و گفت:  من 24 سال دارم و دیپلم برق هستم، با موتور به عنوان پیک کار می‌کنم و در مولوی هم سفره‌فروشی می‌کنم. مردادماه سال  گذشته با شاکی آشنا شدم و بعد هم صیغه کردیم. او به من گفته بود دو فرزند دارد. من قبلا زمینی خریده بودم، در صحبت‌هایمان قرار شد پس‌انداز کنم و در آن زمین خانه‌ای بسازم. بعد من، او و فرزندانش در آن خانه با هم زندگی کنیم، برای همین من پول‌هایم را به‌عنوان پس‌انداز نزد او گذاشتم اما به‌تازگی به مشکل خوردیم. برای همین من از او خواستم پولم را پس بدهد اما او قبول نکرد. به همین دلیل او را  سوار موتورم کردم با خودم بردم و کتکش زدم تا مجبور شد پولم را بدهد. او حدود هشت میلیون تومان از پولم را داد اما گفت بقیه پول را خرج کرده است، برای همین قرار شد کم‌کم بقیه پول را بدهد. از ماجرای ربوده‌شدن بچه‌ها هم هیچ خبری ندارم.

 

این در حالی بود که در شاخه‌ای دیگر از تحقیقات بچه‌ها در پارکی در نزدیکی خانه‌شان پیدا شدند و دو دختر هفت و پنج‌ساله گفتند: ما آن روز حوصله‌مان سر رفته بود برای همین از خانه بیرون رفتیم.

 

در حال حاضر با وجود اظهارات متهم پرونده و پیداشدن کودکان که معلوم شد متهم در مفقودشدن آنها دخالت نداشته است، به نظر می‌رسد روند تحقیقات تغییر کند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم