امروز: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۳۸۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به گردشگری و شریانی بودن محورهای استان، گفت: پروژه‌های گازرسانی و راهسازی در مازندران به کندی اجرایی می‌شود.
پروژه‌های گازرسانی و راهسازی در مازندران به کندی اجرایی می‌شود

به گزارش تیترامروز به نقل از تسنیم عزت الله یوسفیان ملا  از تصویب و تخصیص سه میلیارد ریال اعتبار دولتی برای اجرای پروژه گازرسانی منطقه پلور لاریجان خبر داد.

وی با بیان اینکه در مازندران در اجرای پروژه‌های حوزه گازرسانی و راه همکاری لازم را ندارند، افزود: به دلیل این عدم همکاری بسیاری از پروژه‌ها به کندی پیش می رود. 

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: این استان بهتر بود در کشور یک شخصیت ملی نداشت تا به مازندران توجه و نگاه بهتری در جذب و اجرای پروژه‌ها می‌شد.

یوسفیان ملا با تاکید بر اینکه در اجرای پروژه‌های ملی مجوزی صادر نشود اعتبار آن صرف پروژه‌هایی می‌شود که کاربرد آنچنانی در کشور ندارند، گفت: با اجرای این نوع پروژه‌ها در واقع اعتبارات ملی هدر نمی رود بدون آن که مردم از این پروژه‌ها بهره کافی ببرند.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: مردم در اجرای پروژه‌ها باید متوجه شوند تا بدانند که مسئولان برای آنها تلاش کافی را به کار می گیرند.

وی با اشاره به ادامه روند عملیات اجرایی گازرسانی به ییلاقات لاریجان، گفت: تاکنون در اجرای این پروژه دو شهر لاریجان و چند ییلاق از نعمت گاز بهره‌مند شدند و ادامه آن با آغاز لوله کشی از شهر ری به امام زاده هاشم بزودی منطقه پلور گازدار می‌شود.

یوسفیان ادامه داد: برای اجرای این پروژه بالغ بر سه میلیارد ریال اعتبار مصوب و تخصیص یافته و انتخاب پیمانکار آن نیز به اتمام رسیده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم