امروز: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۳۷۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸
حسن عنایتی مدیر زراعت اداره کل جهاد کشاورزی مازندران در حکمی به عنوان معاون فنی و اجرایی سازمان تعاون روستایی کشور منصوب شد.
به گزارش تیتر امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، حسن شیرزاد رییس هیت مدیره و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور طی حکمی حسن عنایتی مدیر زراعت اداره کل جهاد کشاورزی مازندران را به عنوان معاون فنی و اجرایی سازمان تعاون روستایی کشور منصوب کرده است.
 
در بخشی از این حکم آمده است با توجه به اهمیت و جایگاه آن معاونت در ماموریت‌های اساسی سازمان متبوع در راستای ساماندهی و راهبری نهاده‌های کشاورزی، ارتقای جایگاه شبکه تعاونی‌ها در تولید بذور اصلاح شده و تامین و توزیع کود‌های شیمیایی – بیولوژیک، با بهره گیری از نیرو‌های متعهد و متخصص و تقویت ساختار اجرایی در سطح استان‌ها و هماهنگی لازم با سایر مراجع ذیربط در جهت انجام وظایفی که به عهده گرفته اید مجدانه کوشش نمائید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم