امروز: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۳۵۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
لیدر باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: چند سال قبل یکی از لیدر‌های باشگاه که معتاد بود، نزد مدیرعامل باشگاه رفت و به او فشار آورد که باید پول عمل جراحی‌اش را بدهد و...

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

به گزارش تیتر امروز به نقل از خبرورزشی، رضا شاهانی به جرأت یکی از قدیمی‌ترین لیدر‌های باشگاه پرسپولیس است. با این حال او اصلاً از اسم لیدر خوشش نمی‌آید و می‌گوید من فقط هوادار پرسپولیسم. او که دل پری از حواشی فوتبال داشت به دفتر روزنامه آمد و حدود یک ساعتی مهمان ما بود.

 

هرکدام از اعضای هیئت مدیره یک لیدر داشتند

به جرأت می‌توانم بگویم در این سال‌هایی که کنار باشگاه پرسپولیس حضور دارم، هر هیئت مدیره‌ای که روی کار آمدند، هر عضوی برای خودش یک لیدر داشت و برای این لیدر‌ها پول خرج می‌کردند تا هوای‌شان را داشته باشند و کارهای‌شان را انجام بدهند که واقعاً جای تأسف دارد.

مدیرعامل باشگاه پول عمل لیدر را داد

چند سال قبل یکی از لیدر‌های باشگاه که معتاد بود، نزد مدیرعامل باشگاه رفت و به او فشار آورد که باید پول عمل جراحی‌اش را بدهد. این لیدر آنقدر مدیرعامل را تهدید کرد تا مدیرعامل وقت این پول را پرداخت کرد. لیدر مذکور مدعی بود پاره شدن شکمش به خاطر باشگاه پرسپولیس بوده، ولی بعداً مشخص شد آن آدم وقتی قصد داشت از ساقی محله‌شان مواد مخدر بگیرد، لو می‌رود و هنگام فرار از دست مأموران، میله داخل شکمش می‌رود و علت پارگی، این موضوع بود.

 

عرب گفت اگر این لیدر باشد، من نیستم اما...

روزی یکسری مستندات در مورد یک لیدر نزد گرشاسبی مدیرعامل وقت باشگاه بردم. او مرا نزد عرب معاونش فرستاد. عرب وقتی این مدارک را دید، به گرشاسبی گفت تا زمانی که این لیدر در تیم باشد، من دیگر حاضر به همکاری نیستم، ولی الان که عرب مدیرعامل شده، همان لیدر همه‌کاره باشگاه است و خیلی از تصمیمات را برای باشگاه بزرگ پرسپولیس این آدم می‌گیرد!

 

به کی‌روش گفتم نه رقاصم، نه دلقک

در فرودگاه ازبکستان مترجم کی‌روش مرا صدا زد و گفت او با تو کار دارد. یادم می‌آید آن زمان کی‌روش مرا با اسم کوچکم صدا می‌زد. کی‌روش به من گفت دوست دارم بین بچه‌های تیم بیایی و برایشان دست بزنی و برقصی تا آن‌ها شاد شوند. من هم در جواب به کی‌روش گفتم: آدرس را اشتباه آمدی. من نه رقاصم و نه دلقک. بعد از این اتفاق کی‌روش مانع حضور لیدر‌ها در اردوی تیم ملی شد.

 

با کمک لیدر‌ها از هواداران اخاذی کردند

هنگام سفر پرسپولیس به جم برای آخرین بازی فصل همین لیدر‌ها با کمک آقایان در باشگاه و آژانس‌های مسافرتی که آشنای خودشان است، از هر هوادار مبلغ ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان پول گرفتند که سرسام‌آور است. نکته جالب اینکه آپشن این سفر این بود که لیدر‌ها به هواداران قول دادند می‌گذارند با جام قهرمانی عکس بگیرند که هیچ‌وقت چنین اتفاقی نیفتاد. اگر اسم این کار اخاذی نیست، پس چیست؟

 

آقای مسئول، به اسم لیدر پول به جیب زد

هنگام برگزاری جام ملت‌های آسیا ۸ لیدر به امارات بردند و نفری هزار درهم به آن‌ها دادند. در حالی که یکی از مسئولان بلندپایه سازمان لیگ به اسم لیدر ۲۰ هزار درهم پول گرفت و ۱۲ هزار تای آن را به جیب زد.

 

معاون باشگاه گفت با هم کار کنیم، گفتم اشتباه آمدی

یکی از معاونان باشگاه من را در باشگاه دید، گفت بیا با هم کار کنیم، هوایت را دارم، ولی من به او گفتم آقای معاون اشتباه آمدی، من اهل این حرف‌ها نیستم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم