امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۲۶۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
در تجلیل از 45 معلم نمونه استان مازندران مطرح شد
نیکزاد با اشاره به اینکه باید از پشت میز مدیریت به مشکلات معلمان نگاه شود و برای رفع آن تصمیم گرفت، گفت: بیشترین سرمایه‌گذاری کشورهای توسعه یافته در بستر آموزش و پرورش است. مسئولان باید به این مقوله توجه بیشتری داشته باشند.
به گزارش تیتر امروز، عسکری نیکزاد در آئین تجلیل از معلمان نمونه استانی که در اردوگاه دانش‌اموزشی شهدای بادله برگزار شد، اظهار کرد: معلمان نیاز دارند که مدیران تصمیم‌گیر در احیای حقوق و نیازهای معلمان تجدید نظر کنند و آنها را در اولویت تصمیم گیری‌های خود قرار دهند.
او با اشاره به اینکه باید از پشت میز مدیریت به مشکلات معلمان نگاه شود و برای رفع آن تصمیم گرفت، افزود: بیشترین سرمایه‌گذاری کشورهای توسعه یافته در بستر آموزش و پرورش است. مسئولان باید به این مقوله توجه بیشتری داشته باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تاکید براینکه مشکلات اقتصادی فرهنگیان نباید کوچکترین خللی در معیشتشان ایجاد کند، گفت: معلمان نباید در دریافت حقوق و مزایای خود ماه‌ها در انتظار بمانند.
این مسئول خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در تصمیم‌گیری‌ها در اولویت نخست است اما نظام آموزشی در اولویت چندم مسئولان ملی و استانی قرار دارد.
نیکزاد با بیان اینکه تجلیل از معلمان کمترین کاری است که می‌تواند جبران زحمت کند، تصریح کرد: لازم است توجه ویژه‌ای به معیشت معلمان شود تا با انگیزه به محل کار بروند.
لازم به ذکر است مطرح شود، برای پاسداشت از مقام معلم بیش از سه هزار و 300 مدرسه به صورت مدرسه‌ای از معلمان تجلیل شد و همچنین در بیش از 80مراسم شهرستانی از ابتدای هفته معلم تا کنون از 550 معلم نمونه شهرستان‌های مازندران تجلیل شد.
در این مراسم علاوه بر تجلیل از ۴۵ معلم استانی مازندران در سال ۹۸، از یک معلم نمونه کشوری نیز تجلیل شد.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم