امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۲۰۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

برای درمان یک عفونت سطحی از دارو استفاده کنید

 

عفونت در انگشتان پا می تواند عفونت نسبتا خفیف کنار ناخن شست پا یا قارچ ناخن و عفونت های جدی تر پوست (آبسه یا سلولیت) باشد. عفونت پا حتی می تواند بسیار جدی و منجر به عفونت مفاصل و یا استخوان شود. در حالی که عفونتهای سطحی معمولا نسبتا ملایم و قابل درمان در خانه می باشند، یک عفونت جدی به درمان نیاز دارد. شما باید یاد بگیرند که چگونه این دو را تشخیص دهید، یک عفونت جدی باید توسط یک پزشک ارزیابی شود تا اطمینان حاصل شود که آن گسترش نمی یابد.

 

روش 1 :

ارزیابی عفونت انگشتان شما

علائم خود را ارزیابی کنید گاهی اوقات سخت است که بگوییم چه نوع عفونت در انگشتان شما وجود دارد . این می تواند یک عفونت سطحی در حال رشد یا عفونت جدی تر باشد که می تواند به بقیه بدن شما گسترش یابد. 

علائم و نشانه های عفونت سطحی عبارتند از: درد و یا حساسیت، تورم، قرمزی و افزایش گرما در منطقه.

علائم و نشانه های یک عفونت جدی عبارتند از: تشکیل گره، رگه های قرمز ، زخم ، تب  

 

اگر علائم عفونت جدی دارید، از کمک های پزشکی استفاده کنید. یک عفونت جدی می تواند از پا به سمت دیگر بدن شما حرکت کند. 

مانند سایر انواع آسیب های جزئی، ممکن است برای درمان عفونت با تمیز کردن ناحیه، استفاده از یک آنتی بیوتیک و نگه داشتن آن به مدت چند روز در صورت تکان خوردن آن، ممکن است این کار را انجام دهد.

اگر منطقه را به طور کامل تمیز کرده اید، یک آنتی بیوتیک خوب استفاده کرده اید و منطقه را از بین می برید و تمیز می کند و هنوز هم دردناک و یا دردناک تر و ملایم تر می شود، زمان آن است که توسط یک متخصص پزشکی بررسی شود.

اگر عفونت خفیف است و به نظر شما خطر جدی برای سلامت شما نیست، هنوز می توانید یک قرار ملاقات برای آن پیدا کنید. از قضاوت خود استفاده کنید و به یاد داشته باشید که همیشه بهتر است از ایمن بودن نسبت به متاسف باشید.

 

 عفونت انگشت پا, عفونت انگشت

عفونت پا حتی می تواند بسیار جدی و منجر به عفونت مفاصل و یا استخوان شود 

 

روش 2

درمان های پزشکی : 

پیشنهادات دکتر خود را برای درمان یک عفونت جزئی دنبال کنید. این درمان متفاوت است، بسته به آنچه باعث عفونت می شود. پزشک ممکن است آنتی بیوتیک های خوراکی یا موضعی را تجویز کند. 

خیساندن با عفونت کمک می کند و پوست را نرم می کند تا عفونت را "به سر" برساند.

در مورد عفونت های قارچی ناخن، پزشک ممکن است یک دارو ضد قارچی خوراکی یا لهستانی ناخن های ضد قارچی را تجویز کند. 

 

اگر عفونت جدی باشد، پزشک ممکن است پیشنهاد کند که درمان آن یک عمل جراحی کوچک باشد.

برای درمان یک عفونت سطحی از دارو استفاده کنید. عوارض سطحی پا را می توان با روش های مختلفی درمان کرد.

 

 عفونت انگشت پا, عفونت انگشت

  یک عفونت باید توسط پزشک ارزیابی شود تا اطمینان حاصل شود که آن گسترش نمی یابد

 

روش 3

با استفاده از درمان های خانگی:

از روغن درخت چای در یک عفونت استفاده کنید. روغن درخت چای را به طور مستقیم بر روی عفونت قارچی اعمال کنید. درخت چای به طور طبیعی ضد باکتری است و می تواند به کشتن عفونت کمک کند.

 

انگشت پا را در سرکه سیب قرار دهید. شما باید این کار را برای 15 دقیقه انجام دهید. سرکه سیب می تواند گرم یا سرد باشد. استفاده از هر درجه حرارت برای شما که راحت تر است.  

سرکه سیب دارای خواص ضد میکروبی است، که احتمالا به دلیل ماهیت اسیدی آن است. سرکه به طور کلی برای ضد عفونت برای صدها سال استفاده شده است.

 

 عفونت انگشت پا, عفونت انگشت

 سیر دارای خواص آنتی بیوتیک است که برای مبارزه با عفونت های پوستی مفید است

 

یک عصاره سیر را روی عفونت قرار دهید. دو تا سه گل  از سیر را له کنید و با روغن زیتون، روغن کرچک یا عسل مانوکا مخلوط کنید و روی عفونت قرار داده و با باند آن را پوشانید. 

سیر دارای خواص آنتی بیوتیک طبیعی است که برای مبارزه با عفونت های پوستی مفید است. 

 

روزانه انگشتان پا را در محلول اپسوم قرار دهید. در حدود ½ فنجان نمک اپسوم را به سه فنجان آب گرم اضافه کنید. اجازه دهید 15 دقیقه در آب بماند، یا تا زمانی که آب سرد شود.

محتوای نمک زیاد می تواند باکتری ها و عفونت های قارچی را از بین ببرد.

 

دهانشویه لسترین را در آب گرم بریزید و پا را در آن خیس کنید. Listerine می تواند به یک عفونت ساده کمک کند، زیرا حاوی مواد منوول، تیمول و اکالیپتول است که همه آنها از منابع مختلف آنتی بیوتیک طبیعی استخراج می شوند. 

اگر یک عفونت قارچی انگشتی داشته باشید، مخلوط 50/50 لسترین و سرکه سفید میتواند در از بین بردن عفونت کمک کند.

 

اگر درمان خانگی به شما کمک نمی کند، پزشک خود را ببینید اگر عفونت شما در عرض چند روز از استفاده از داروهای خانگی بهبود نیافته باشد یا به نظر می رسد بدتر شده است، لازم است پزشک را برای درمان ببینید.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم